Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ez most nem...

Szerintetek ez most nem felháborító? (Szij Melinda eset)

Figyelt kérdés

Melinda pénteken esett ki a megából. És most nem ez a bajom amin felháborodtam, hanem azon h mindenki arról beszél hogyan futott mint egy nem normális, meg h hogyan nézett ki stb. És ez az egész a mega hibája.

Ez biztos h szándékos volt, h teljesen hülyének látszon.

Jól tudják a stílusát erre ilyen ruhákat adnak rá, és még ilyen koreográfiát tanítanak be neki, h nevetség tárgyává tegyék. Sztem szándékosan csináltak belőle hülyét, h végképp kiessen.


2010. dec. 14. 19:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hát ezért sajnálom a melindát, főleg mivel ezt rengetegen látták

de ez hallatlan h ezt taníttatták be vele

2010. dec. 15. 18:24
 12/14 A kérdező kommentje:

ez tök olyan mintha az uccsó fellépésén a megában nevetségessé tették volna, ráadásul a friderikusz jól be is szólt neki, pont amikor visszafogottabban kellett volna egy kicsit

el is hiszem h örült annak h kiesett

2010. dec. 15. 18:27
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenem szegénykém :O nem nagyon szeretem melindát de ez nagyon durva...

Reni énekel egy helyben Melinda meg körbekörbe futkározik ez gáz a tv2-e nézve....hogy engedhették meg hogy így lejárassák ot

2010. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
De mégis ki előtt járatták le? Aki eddig szerette az ezután is szerette, ha nem jobban. Aki eddig se szerette annak meg már nem osztott vagy szorzott. Én nem szerettem, de szerintem nem volt annyira gázos a futása és a tánca.
2010. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!