Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézed a VV párbajt? Teljesen...

Nézed a VV párbajt? Teljesen felháborító amit csinálnak, és ez a szánalmas hülyegyerek.

Figyelt kérdés
össze vissza futtatják mennyire szerelmes és szétválaszthatatlan pár,de amit veronika háta mögött művel az véletlenül sincs bevágva a kisfilmekbe -.-"
2011. okt. 23. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nézem,de én csak nevetek ezeken..:DD
2011. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát én nem,mert nem igazán jön be ez a menőcsávó,és még a szerkesztők is hazudoznak hogy bent maradjon, ez megint béci szisztémának tűnik,tinilotyók tömkelege tolja az sms-eket apu pénzéből és fináléig el fog menni
2011. okt. 23. 21:02
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem szimpatikus volt eleinte cristofel meg csaba is, viszont cristofel hülyéskedési és szerelmes ügyei semmit újat nem tud mutatni, klisék lettek a "mutatványai".

Cristofel megjátssza magát egy bizonyos szinten, csaba meg önmagát adja.

2011. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem voltam érthető.

Azon nevetek,hogy egyesek milyen komolyan veszik ezt az egész "valóságshow-t" :)

2011. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
embereket ismerünk meg ízig vérig,testileg lelkileg,és ez a fajta ember típus mint krisztofel,ez nem szimpatikus és felháborító hogy van aki ezt támogatja,azóta ilyen hős szerelmes amióta rajta van a kendő.
2011. okt. 23. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
felháborító, igen az. de christofel csinál ottbenn műsort. oké csaba adja önmagát, de ha egyszer unalmas amit csinál? christofelen legalább lehet röhögni, hogy mekkora hülye, miket csinál stb.
2011. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Számomra Csaba NEM unalmas. De Christofeltől meg a hideg kiráz és inkább elkapcsolom a tv-t,minthogy a sok bäromságát hallgassam és azt,hogy mennyire elvan szállva magától meg a "kubai" vérétől.
2011. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Engem szinte irritál Cris...Ja, az véletlenül sincs a kisfilmben, hogy ha Veronika kimegy,akkor majd ő meghúzza Esztert.

És tényleg egy hete olyan szerelmes.

2011. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
na akkor tárgytalan már a kérdés :) azért sajnálom kicsit,de túl durva volt amit művelt
2011. okt. 23. 21:48
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
A dögunalmas tuja csabánál még a teletext is izgalmasabb! :-)
2011. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!