Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem fogadják el a...

Miért nem fogadják el a Kökény Attila-rajongók, hogy Tolvai Renáta lett a Megasztár?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem 100-asok...
2010. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Reni rajongó vagyok, de meglepődtem h ő nyert :D
2010. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert Kökény Attila a király! Neki legalább van hangja! Tolvai Renáta meg egy hülye k...., azért nyert ő, mert a sok hülye pasi rá szavazott, rohadjon meg! Az csak visítani tud!

26/N

2010. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
te utolsó amúgy nem vagy normális :)
2010. dec. 18. 11:49
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Mindenki elfogadta, csak nem mindenki ért egyet vele.

Nekem azért durva ez az egész, mert mindenki idejön sztárkodni. Komolyan nézzétek meg hányan jöttek külföldről. Reni is indult külföldön, Ivett is, András is, nem beszélve még arról a nőről az elején, aki még magyarul sem tudott egy árva szót sem. Nekem ez az, amivel betelik a pohár. Máshol elküldik őket, mondván nem tehetségesek, itt meg megnyerik, csak azért, mert Magyarország kis ország? Ha valaki külföldön nem tehetséges, akkor itt sem az, szerintem..

2010. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző, Reni Romániában is megnyerte a táncdalfesztivált.Kökényaran meg nem lesz celeb hálistennek:-))))
2010. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Nekem tényleg mindegy volt ki nyeri, én Attilát sem szerettem, Renit sem, sőt, egyiket sem tartottam tehetségesnek. Hallottam én nagyon sok amatőr énekest, akik érdekes módon egyetlen egyszer sem énekeltek hamisan. Itt egyetlen egy olyan produkciót sem hallottam szinte, amit tiszta volt..
2010. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
mert nem hiszem el,hogy egy Kökény kaliberű énekest egy kis szőke lédi gagát utánző kisk*rva legyőzhet.
2010. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

óóó basszátok meg!

Milyen az a Kökény kaliberű énekes? Tudjátok hol szoktak az olyanok énekelni? Lakodalmakba! Abból persze ő a minőségibb fajta, de attól még oda való. Jöhet minden cigó, hogy mert ez rasszizmus, de nézzék meg hogy hány döntős volt cigány...

M1. Oláh I. 2. hely, Gáspár L. 3. hely

M2. Caramel 1. hely

M4. Lakatos K. 3. hely

M5. Kökény A. 2. hely, Lakatos Y. 6. hely


Ennyit a rasszizmusról...

Aki meg románozza Renit, az gondolkozzon el a saját magyarságán!

2010. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utsónak van igaza!!!
2010. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!