Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Playbackről tátogott Mester...

Playbackről tátogott Mester Tamás a Megasztár 5 fináléján?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem igen!!
2010. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A tátogást jól megfogtad, mert hogy egy büdős szót, annyit nem lehetett kivenni az angoljából! Még szerencse, hogy a kivetítőn kiírtak egy pár kulcsszót mankónak.. :D
2010. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM PLAYBACK, HANEM FELVÉTELRŐL MENT. Ez nem is tagadták, hiszen nem is volt kiírva az "élő" szócska.
2010. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Utolsónak van igaza. Az biztos, hogy felvételről ment, rögtön leszedték az "élő" szócskát, meg annyi idő alatt nem is ért volna vissza a helyére. Hogy playback volt e, sztem csak az tudná megmondani, aki ottvolt. De szerintem nem. Meg zenekar is volt mögötte, bár tudom, az nem jelent semmit. Mindenesetre szerintem szánalmas, hogy folyton kritizál mindenkit, de nem vállal be egy élő előadást. (ha a tv2 ragaszkodott hozzá, akkor persze nem szóltam)
2010. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem playback volt, hanem felvett adás. és azon belül sem playback. de azt, hogy felvett, nem is tagadták.


TÖBB ELŐADÁS IS FELVETT VOLT, NEM CSAK AZ ÖVÉ. és a TV2 ragaszkodott hozzá, mivel élő műsor, túl sok időt nem lehet pazarolni.

2010. dec. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van , simán lehetett látni hogy felvették már adás előtt. De amugy nem rossz szám szerintem.
2010. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!