Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bunda volt a megasztárban?

Bunda volt a megasztárban?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 18. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmü, hogy bundázták végig...

Melinda is csak azért esett volna ki.

Tolvajkodó rib@nc Renike azért nyert csak...

2010. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem néztem most se végig

de a reklámokban láttam milyen jó hangja van és nem hiszem h az előző komisnak lenne olyan jó szal ne nagyon rib*ncozzon le senkit főleg ne "őt"

kérdező:am ezt a nézők döntötték elvileg...de szerintem is kamu me mikor szokták mutatni a százalékost az 100 h bunda volt csak azé h szavazzanak

2010. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


ez a nagy bunda emberek.és még botrány sincs belőle...

ha valaki nem látná: a cikk kiírása 22:01 perc.mellékesen megjegyzem hogy sokkal később volt eredményhirdetés..ennyit erről.ha annyira jó nem kellett volna megbundázni!

2010. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó igen,ezt a cikket is láttam..:S
2010. dec. 19. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a cikk nem jelent semmit! Mikor elkezdték írni 22:01-kor, még nem ez volt a címe, de eredményhírdetés után frissítve lett erre, de a kiírás időpontja megmaradt a réginek. Ugyanez volt x-faktorral, már 19:28-as bejegyzéssel ott van, hogy "kiesett a showman". Ami érdekes, mert akkor még el sem kezdődött a műsor. Viszont ott alul a hozzászólólásokból kivehető, hogy csak az eredménhírdetés után lett átírva a cikk a mostani állapotára.

Ha bunda volt, ha nem (szerintem nem), ilyen hülyeségen nem fognak lebukni. Úgyhogy kár keresgélni a hibákat.

2010. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az sms-ekről meg annyit, hogy terhelt a rendszer, van hogy visszadobja az sms-ket, és többször el kell küldeni. Újévkor is ez van nem? Éjfél után közvetlenül nem lehet telefonálni sem, vagy csak többedszerre sikerül, sz sms is órákkal később megy el...

Nem néztem a megát, nem tudom, hogy ott hogy volt a szavazás, de x-katort néztem,és ott is ugyanez volt. Mindkét félnél visszadobtak sms-eket.

És balhé azért nem lett belőle, mert a cikk csak megtévesztés azzal, hogy az az időpont van kiírva, bizonítani lehet, hogy ez a cím csak eredményhírdetés után lett kitéve. A szavazásnál meg mindenki tudja hogy milyen ez, ha egy telefonszámra küldözgetnek egyszerre több százan...

Csak gondolkozni kéne, nem egyből vádaskodni azért, mert nem értünk egyet a végeredménnyel.

2010. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!