Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért mondjátok hogy Bunda?...

Miért mondjátok hogy Bunda? Mert nem a kis "szűz lány " ment vissza?

Figyelt kérdés

Ha az RTL bundázni akart volna , akkor meg se mutatták volna a képeket, hanem egyszerűen tovább juttatják Évát.

Szerintem korrekt volt hogy megmutatták , így is kéne legyen minden párbajon.

Azért mert így kiderül hogy kit szeretnek jobban, és arra szavaznak többen.

Úgy hogy innen is látszik hogy Éva rajongó tábora nagyobb mint Gigi. Mert azt hitték hogy Éva vezet, és nem húztak bele a szavazásba, csak így lájtosan nyomták.Amikor meg mutatták hogy áll Éva, mindenki belehúzott, és ne hogy azt higgyétek hogy a Gigi fanok se húztak bele!

De igen, csak Éva rajongó tábora nagyobb mint Gigi és lekörözték őket!

Ha a párbaj kezdete óta képpel lett volna mutatva a szavazás, akkor még a 70% is össze jött volna Évának!


2011. ápr. 3. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha néztétek volna az elözö Valóvilágot akkor tudhatnátok hogy a vége felé mikor már elég kevesen vannak a villában megmutatják azt hogy ki vezet és ki áll vesztésre.Ez az összes VV-ben igy volt!Szóval a sok agyatlan nem tudom mit hözöng!!Nem hözöngeni kellene hanem szavani kelett volna és akkor no problema!
2011. ápr. 3. 22:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szavaztam kettőt,természetesen Évára. Pedig nem szoktam szavazni. Hajrá Éva és Alekosz! Gigi,otthon,édes otthon!
2011. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom,hogy miért írják hogy mert megmutatták a képeket.Régen is megmutatták,a VV1-ben is,és a VV2-ben a fináléban a Molnár Anikó vezetett nagy fölénnyel,de miután megmutatták a képeket,a Vitkó Laci fordított az álláson,és így elvitte a pálmát.
2011. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan. Gondolkozz. Azért mutatták meg képekkel a szavazás állását, hogy még többen szavazzanak az emberek, csakis a saját érdeküket nézi az RTL klub, én megfogadtam, hogy többet nem nézem a VV-t, sőt az RTL-t sem...az én pénzemet nem fogják ellopni!!!
2011. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!