Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az aki úgy gondolja, hogy...

Ki az aki úgy gondolja, hogy Vastag Csaba és Tolvai Reni is megérdemelte a győzelmet?

Figyelt kérdés
Rajtam kívül?
2010. dec. 20. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Lehet kapni a cd-ket az ujságosoknál.1000 forint!

Nikolas,CSaba és Norbié 10 számmal.Én vettem Nicosat!

2010. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Köszi, kedves első, de nem ez volt a kérdés...

A megát nem néztem, szóval arról nem tudok nyilatkozni, de Csaba megérdemelte, viszont Nikolas is ugyanígy megérdemelte volna. Mindkét srác nagyon jó volt szerintem, bár azért Csaba jobban tetszett, mert több változatosságot mutatott, és jobb volt a szereplése. De ez olyan dolog, hogy aki Attilának drukkolt, vagy Nikolasnak, azok igazságtalannak tartják. De ha fordítva nyertek volna mindkét versenyben, ugyanez lenne a helyzet. Mindegy mi történik, mindig lesznek elégedetlen emberek.

2010. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ második! Egyetértek! :)
2010. dec. 20. 13:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljes mértékbem megérdemelték a győzelmet. Bár nagyon jó volt Kökény Attila és Nicolas is, ha ők nyertek volna sem lett volna semmi bajom. De igy sincs. Csak gratulálni tudok nekik
2010. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az x-ben mindkét srácot szeretem (Csabit kicsit jobban), de a megában sajnáltam Attilát, nekem ott ő jobban tetszett.
2010. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Tudom h nnem ez volt a kérdés csak gondoltam aki erre ir az szereti is öket és érdekli.Irtam volna válaszra is.Most irok:Én mindkettőben pont arra szavaztam aki a második lett.Nekem ők jobban teteszettek.Renivel utolag egyetértek mert megérdemelte viszont Csabával nem.

Remélem kielégitő volt a válaszom.

2010. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
ééén
2010. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%

a tolvai csalással nyert nem érdemli meg!!menjen haza!!!



csatlakozzatok!!!


[link]

2010. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez már szánalmas, hogy minden Kökény Attila fan szerint bunda a Megasztár....Először úgy gondoltam a válaszod láttán, hogy hosszan kifejtem a véleményemet, de inkább nem pocsékolom erre az időmet. Ez a Te véleményed, de azért hadd tegyem hozzá, hogy nem a legértelmesebb emberek kreálnak ilyen összeesküvés-elméleteket, ez az én véleményem...
2010. dec. 21. 11:01
 10/13 anonim ***** válasza:

én! :)

teljes mértékben. :) az egyiket egy határon túli magyar nyerte, a másikat pedig nem. ez így volt igazságos. :) illetve hangilag is vannak legalább olyan jók, ha nem jobbak, mint az ellenfeleik. teljes mértékben megérdemelték a győzelmet mindketten. sokat dolgoztak, küzdöttek. Csaba teljesen átváltozott az indulásához képest, egyértelműen jó irányba, és Reniről is nagyjából ez mondható el.

mindketten megérdemelték! :) és biztos vagyok benne, hogy egyik sem volt bunda.

17/L

2010. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!