Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szerinted ki érdemelte...

Miért szerinted ki érdemelte volna meg a győzelmet mind közül? Miért is?

Figyelt kérdés
Mielött felelsz,néhány tény:Ez a bagázs aki itt volt a VV-be mind szánalmas nyafogos életképtelen volt.De ez volt a felhozatal,mint amikor egy magyar csapat (foci) kijut a kupába,aztán tiszta gáz az egész szereplése,de van aki neki szurkol és megmagyaráz mindent másoknak,hogy ezért ilyen,vagy olyan.Alek azért nyert mert ez volt a felhozatal sajna és sok embernek tetszett.
2011. máj. 8. 23:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Egy játék amibe bénák szerepeltek,de a butaság szavazott rájuk.Nem kell haragudni ti teszitek a huszonéves senkiket miliomosokká a nézők a rajongok és ez a szégyen.Szóval mégegyszer kinek kellett volna nyerni mind közül? Miért is???
2011. máj. 8. 23:39
 2/10 anonim ***** válasza:
én Jerzynek adtam volna a fődíjat, mert szegény családból származott, és nem volt egyszerű gyerekkora, és sokkal jobban megérdemelte volna hogy nyerjen (függetlenül attól hogy van egy videója fent a neten), mint ez a részeges Alekosz, aki semmit se csinált a villában fél évig mint itta a konyakját és elmélkedett a semmiről
2011. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted kik jelentkeznek egy ilyen hulladék műsorba? Gondolod hogy az értelmiség? Az én gyerekeim először láthattak ilyet a tévében, és két adás után maguktól mondták hogy ők inkább játszanak. Megtiltottam volna a legszívesebben persze hogy nézzék, de bíztam bennük. Igazam is lett. Tudod, én 48 éves vagyok, 25 éve dolgozom azért hogy magas szinten élhessünk, ezek a semmitérő emberek pedig 6 hónap alatt sztárok lesznek. Legalább az én lurkóim nem innen választanak példaképet maguknak, ez vigasztal.
2011. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ANIKÓ
2011. máj. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna műsorra tűzni azt a sz*rt!
2011. máj. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyet elárulok tisztelt jobbik által agymosott emberek,itt nem a műsort kell utálni hanem az egész rtlklubot,mert állítólag zsidó a tulaj,most vége a vv-nek lesz másik műsor amit ellenezni kell,majd úgy is bele mossátok a fejetekbe,de lefogadom mindannyian ugyan úgy leültetek este pontban 19:00kor nézni,majd vége lett és mentek tovább terjeszteni róla mindent,most hogy kamu műsor vádat nem sikerült bebizonyítani,most jöttök azzal hogy butít,meg össze van vágva a videó mert megugrik a kép,de abba nem gondolnak hogy az 0-24 órás anyag,nem tudják vágás nélkül leadni 1 óra alatt
2011. máj. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én január óta néztem a VV-t, így nem tudom, hogy kerülhettek volna be érdekesebb és okosabb emberek vagy sem. A végére nagyon ellaposodott a műsor, az utóbbi egy hónapban már csak azért néztem, hogy ha már elkezdtem, ne maradjak le semmiről.

Az általam nagyon kedvelt Alekosz a végére nemhogy unalmassá, de már idegesítővé vált is számomra.

Évának drukkoltam, minden emberi gyarlóságával nekem ő volt a legszimpatikusabb, mert leszámítva azt az apró tényt, hogy én antialkoholista vagyok, ő hasonlított hozzám a legjobban.

2011. máj. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy nem fogjátok érteni a kérdésem.Ami arról szólt,ha valaki mellett kiállsz ebből a felhozatalból,akkor élnél-e vele?Ha valaki szórakoztatott ebből a felhozatalból,akkor miért is szórakoztatott téged?Az nem baj ha valaki tévét néz,az se baj,ha azt nézi,amit éppen adnak,mert nincs más minőségi,vagy bármilyen jobb müsor.De az már baj,ha az ilyen senkiket TE KEDVES NÉZŐ gazdaggá is teszed.Itt nem csak Alekoszról van szó,hanem mindegyikről,hiszen mindegyik sztár lett a maga módján,köszönhetően azon értelmiségi embereknek,akik az ilyen senkikbe pénzt ölnek.Azzal,hogy nézted ezt a müsort még nem fizettél nekik semmit,de amikor már szavaztál rá az a te kritikád,mert te teszed az ilyen fiatal senkiket gazdaggá.Nem ő tehet,arról,hogy sztár lett,hanem TE KEDVES NÉZŐ!!!Igen én is néztem mindegyik részt,de engem az emberi butaság érdekelt,hogy szórakozzak rajta.Meg is kaptam töményen.Az egyik szemem sir a másik nevet.Sir,mert való igaz,amig sokan keményen dolgoznak,azért,hogy az államot eltartsák,addig egyesek fiatalon így gazdagodnak meg,de te Kedves Néző a büdös rohadt életbe nem fogsz tőlük egy köszönömöt se hallani.Nevet,mert nekem 1 forintom nem bánta,hogy ezek a senkik,ilyen fiatalon sztárok.Ennyi...
2011. máj. 9. 07:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem küldtem egy SMS-t sem, hiszen nem vagyok magyarországi, de nem tudom, mi közöd hozzá, hogy ki mire költi a pénzét.
2011. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó,ha buta vagy egy kérdés értelmezéséhez,menj a p innen! Idegesit amikor buta zöld emberek itt halászgatnak unalmukba rejtözködve és fságokat felelnek arra amit nem is értenek.Ki nem sza le hogy mire költöd a szr pénzed.Olvasd már el mi a kérdés azt menj tovább a p....
2011. máj. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!