Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért vetik meg néhányan...

Miért vetik meg néhányan annyira a Való Világ c. műsort?

Figyelt kérdés

Egy csomószor olvastam, hogy a V.V így, a V V úgy, olvastam hogy vki az írta -primitív műsor, -hülyék nézik -hülyeség, és egy csomó ezekhez hasonló dolgot olvastam, és ezzel a véleménnyel egy csomó embert lehet befojásolni.

Nem értem mi a bajuk néhány embernek a V. Világgal, csak leírják hogy mennyire ilyen, olyan műsor.

Ez is csak egy műsor, a többi közül, ha szeretik nézzék, ha nem nem, miért kell ennyire felfujni ?! -.-" =_=

Vélemény?


2010. dec. 20. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hát mert színvonaltalan ultragagyiszar, csakúgy mint a tré műveltségi vetélkedőik, vagy a tizenkettőegytucat kamu tehetségkutatóik.

a magyar kertévék még lopni is úgy tudnak külföldről, hogy ami ott sikeres, abból is szart csinálnak, de azt még megismétlik ötször, hátha akkor majd.


nagyon nem kéne saját készítésű műsorokkal próbálkozniuk, ha ennyit tudnak, meg esetleg győzikesót, vagy balázssót. :)

2010. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem amit mondatsz, lehet hogy nem valami értékes műsor, de ez is olyan mint más műsor, annyira lealázzák néhányan, ha nem szeretik ne nézzék, vagy legalább ne mondjanak rólla olyansmiket '-.-
2010. dec. 20. 19:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

akinek van kábeltévéje, eleve nem kapcsol egyik magyar kertévére sem, mert nincs rászorulva.

én sem, így engem személy szerint csak az zavar hogy a híreket sem lehet elolvasni anélkül, hogy ne tolnák az ember arcába az éppen aktuális gagyit.

2010. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

jah...

De mondjuk nem baj h mutatják, csak szórakozásból nézi aki nézi, olyan majdnem mint egy film...

2010. dec. 20. 19:52
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
én kedvelem ezt a műsort,aki nem szereti ne nézze...kész
2010. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudod nem nézni,mert ahogy fentebb írták,mindenhol ez zúdul az emberre.

Engem nem érdekel a Csaló Világ,megrendezett sz@r az egész,kb.annyi valóságtartalommal,mint egy mesefilm.

Ez csak egy üzlet,nem is kicsi,sok-sok milliós bevétel van abból,hogy a sok agymosott betelefonálgat.

Az lenne való világ,ha ezt az ingyenélő bandát bevágnák egy lakótelepi lakásba annyi pénzzel,mint a minimálbér,és éljenek ott és úgy,mint az átlagember.Vagy kitennék őket most,tél közepén Devecserre vagy Kolontárra.

2010. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mi van, ha megrendezett? Kit érdekel? Akinek tetszik, nézze, akinek nem tetszik, ne nézze!!!
2010. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

így van..akit szórakoztat nézi ,akit nem nem

amúgy tök sok dolog úgy van mint az életben....

2010. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igen, úgy van !

Mostanság tényleg van olyan is amit megrendeznek, de ezzel nem kell dicsekedni, hogy a másikat befolyásold...

Ez azért van, hogy az emberek szórakozzanak, kikapcsolódjanak, nem kell azonnal leszarni ez egészet...

2010. dec. 21. 16:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Na,a Csaló Világ rajongóinak szellemi színvonala...

Már ketten is elmondtuk,hogy NEM lehet nem nézni,mert mindenhonnan,még az újságokból is ez köszön vissza.

2010. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!