Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Gigi! Nekem nagyon kétszínű...

VV Gigi! Nekem nagyon kétszínűnek tűnik! A való életben milyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 11:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%

Na és Gina miért ne bírná ezt a közeget?

Ő is ku*va volt..:s

Sztem látott ő már ezeknél sokkal kacifántosabb embereket is.. és nem ilyen művi közegben ám..Hanem a kőkemény kinti világban..

Szóval ő csak ne kérje ki magának ezt a társaságot.

2010. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
71%
Ő már leszámolt azzal az élettel, férjhezment, ruhaboltot nyitott. Soha többé nem akar erről tudni. Ezek meg visszahúznák abba az ocsmány életbe.
2010. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ja,szerzek mindjárt zsepit h megsirassam szegény Ginát...


Szörnyű lehet az a fertő, amiben él ott bent a luxuskégliben, ahova egyébként saját maga jelentkezett..:S

BRÜHÜM GINA BRÜGÜM:'(

2010. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
*Brühüm
2010. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Kristóf csak azzal a feltétellel vette feleségül, hogy soha többé útszél. Nagyon fél, ha Kristóf kimegy, akkor megszegi a szavát és válás lesz a vége. Ezért nem akarja még viccből se, hogy közeledjenek hozzá a villafiúk. Én megértem szerencsétleneket, lehetetlen helyzetbe kerültek, de ők akartak beköltözni.
2010. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Dubaj ügyben is kétszínű és hazug, bele is keveredett a saját hazugságaiba. Honnan szerzett hirtelen vízumot? Mi az, hogy nem is tudta, hová utazik? Ment pénzt keresni, Molnár Anikó leírta, mi tetszik az arab olaj milliárdosoknak: pucér nők medencében úsznak, aztán a szórakozó arab hercegek válogatnak, ki menjen szobára. Luxusprostik így keresik a pénzt.
2012. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Off: annyira szánalmas, amikor emberek pfujolnak, elítélnek valakit, mert az prostituált volt. Drágáim eszetekbe sem jut, hogy valaki erre kényszerül? Két ismerősöm is van, akikről kiderült, hogy ezzel keresték fiatalkorukban a pénzt. És miért? Az egyik a szüleit segítette ki, a másikat hirtelen elhagyta a férje egy fiatalabb lány miatt, eltűnt, ráhagyott két gyermeket, és adósságot...És hogy miért ezt választották? Mert gyorsan, feketén tudtak annyi mennyiségű pénzt összeszedni, amennyit normális munkával nem.


Néha fel kéne állni és körbenézni a világban...bár ítélkezni könnyebb.

2012. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem Gigi luxusprosti, nyugodtan vállalhatná, teljesen nyilvánvaló, de játssza a szende szüzet. Szánalmas.
2012. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!