Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Véleményetek szerint a VV 4...

Véleményetek szerint a VV 4 mennyibe tükrözi a társadalmunkat? Hiszen közülünk kerültek be és elég szánalmas képet alkotnak. Kicsibe én ugyanazt látom, mint itt kint a Való Életben. Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 17:11
 1/5 Thurston ***** válasza:
100%
Pont így. Végülis pont ez a fő lényege az egésznek szerintem.
2011. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én nem nézem, de szerintem a nézettsége más intelligens műsorokkal szemben, az tükrözi a társadalom értékrendjét.
2011. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek álltalános válaszok.Én csak 2 példát mondanék 1:A Béci,ahogy most viselkedik,az tükrözi hiven a buta cigányt,mert egy ideig rejtegeti,de kinyillik a csipája,és utána már fröcsög a cigánysága.2: A Laci amikor bement,az erőt képviselte,ami már akkor sejthető volt,hogy Toldi Miklos lesz primitiv kivonatba.Lásd amikor valamit meg lehetne beszélni és ő képtelen rá,beborul az agya és ha tehetné agyonverné a vitapartnerét.Ez életszerü,mert itt kint is ez a jellemző.Én a cáfolatát szerettem volna látni,vagy valami természetes jellegü emberi tulajdonságot,de nem láttam.
2011. márc. 12. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
10 vagy 15 vagy mit tudom én hány ember viselkedése alapján nem kapunk teljes képet a társadalomról. Meg nem lehet tudni, hogy mennyire van "felturbózva" (pl. Mónika, Győzike show).
2011. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Győzike is egy primitív cigány a fajtájára jellemző viselkedéssel,mégis rengetegen nézték,érdekelte az embereket.

Ezért gondolom,hogy a primitívségre is van igény.

2011. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!