Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Olivér, Gigi, Évi durván...

VV Olivér, Gigi, Évi durván taktikáznak; észrevettétek?

Figyelt kérdés

Tegnap pl. Éva egymás után "tette a szépet" Anikónak és barátainak; meg Olivéréknek, tehát mind a két "klikknek".


Olivér finoman, csúsztatásokkal alázza Lacit (pl. hogy nem is lehet ő olyan erős, ha nem sikerült a táborának Kristófon segíteni - nem mintha ő oylan erős lenne, hisz nem a várt nagy fölénnyel nyert, de mindegy ..).


Éva, Gigi, Béci, Jerzy pofátlanul nyalnak Olivérnek, mert félnek tőle, ez napról napra nyilvánvalóbb.

Alekosz meg egy csatlós, de ezt eddig is tudtuk, meg legalább ugyanannak az egy embernek "nyal", a kezdetektől (bár Oli tett már 1-2 utalást a titokszobában, hogy kicsit többre tartja magát Alekosztól, ami nem meglepő - ezt persze Aleknek nem mondja.


A másik oldalról is írok - nehogy ellendrukkernek tűnjek, ugyanis nem szurkolok senkinek - Zsófi általában nem vállalja fel, hogy nem kdvekil annyira a másik klikket, de Anikóval susmosolni van mersze.


Gombi (nem szeretem annyira) lehet, hogy nyafis, de legalább mikor rossz napja volt - mikor Oli döntés előtt állt, hogy kivel párbajozzon - nem tette neki a szépet, hanem durcizott, pedig Oli ki is vihette volna emiatt.


Gigi, Évi nagyon sunyik.

Gigi rengeteget okoskodik, és túljátssza a szerepét, mintha tényleg akkora öröm lenne neki a többiek után takarítani.


Anikó legalább őszinte volt, kimondta, amit éva nem mer, meg gigiék se.


2011. jan. 5. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Erről szól a való világ kedves kérdező!
2011. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aniko most megmondta az őszintét de eddig ő se mert szólni Olinak ha baja volt vele

Alekosz az elejétől ilyen volt elvan magában de azért képben van és nem mondanám hogy Olivernek nyal mert Oli ment oda mindig régebben és hallgatta ahogy a nőkről mesél.

2011. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy taktikáznak-e vagy sem? Csinálják a show és kész, az nem érdekli az RTL Klubbot hogy ki, hogy akar nyerni, és szerintem sokkal jobb ha van az összefoglalóban 1 kis veszekedés, kiabálás...máskülönben nem nézné senki sem :P
2011. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olivér nagyon taktikázik. A Kristófot is két okból választotta. Biztos volt benne h a nézők neki küldenek több szavazatot, és persze tudta h Gina így ki fog menni. Tehát kettő versenyzőtől könnyedén megszabadult. Elszánt az biztos csak néha igen bunkó tud lenni, amit számtalanszor bebizonyított már. Amikor Anikó elmondta neki mit gondol róla, akkor azért igaza volt szerintem, de ezen a lányon se lehet ki igazodni. Nem tudom miért, talán mert őt hibáztatja Gina kimenése miatt nagyon bepöccent az Olivérre, viszont már ő is hajtogatja, h ki megy a villából. Ez nagyon idegesít. Mást se csinálnak csak sírnak, meg ki akarnak menni.

A Gigi én bírom annyira még nem ismertem meg h milyen szóval nem tok róla sokat mondani

Az Évát meg utálom, valamiért nem szimpi, és szerintem újra készülhet a párbajra, mert nem hiszem h most megússza.

2011. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a játék lényege..
2011. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez a játék lényege

+

ki nem szarja le?

2011. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!