Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A J. R. Ward Fekete tőr...

A J. R. Ward Fekete tőr testvériség sorozatokból készült film? Ha igen akkor megtudná valaki mondani hogy mi a címük és hol találom meg őket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos (?) nem készült film, de rebesgették, hogy lehet, hogy lesz. Én nem bánnám azt se, ha nem lenne, mert egészen biztosan elrontanák az élményt. :/
2011. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne, ha nem nyúlnának bele a filmesek. Nem tudom tudnának-e olyan szereplőket találni, akik a leírtaknak megfelelnek és a történetet is igen meg kellene nyírbálniuk. Nagyon sok jó regényt sikerült már tönkre vágni a megfilmesítéssel szerintem.
2011. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most hogy ezt így mondjátok hogy a szereplők a történet hát szereplőt aki illene is bele nem tudok mondani.

Teljesen igazatok van.Nagyon köszönöm!

2011. jan. 6. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!