Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A fekete hattyú c. film végén...

A fekete hattyú c. film végén Natalie Portman tényleg megsebesítette magát, vagy csak odaképzelte a vért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
megvágta magát, csak a műsor végén húzta ki a kést, így akkor kezdett el komolyabban vért veszíteni.
2011. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen,csak nem kést hanem tükörszilánkot
2011. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk biztosan! Mivel a film folytonosan ugrál valóság és hallucináció között, a végén nem lehet tudni, hogy tényleg megtörtént e hogy a hasába szúrta a szilánkot, vagy csak odaképzelte. Ezt szerintem direkt azért hagyták meg így, hogy döntsük el mi!

Én nem venném biztosra hogy meghalt, mert ugye az öltözőben jön rá hogy nem is ölte meg Lilit, hanem észreveszi hogy magába szúrta a szilánkot, de utána még táncol. Én kétlem, hogy egy 10-15 centis szilánkkal a hasában ilyen kiválóan tudna még több percen át táncolni, hiszen az nagyon fájhat... És a ruháján miért csak akkor látszott a vér amikor leugrott? Én ezek miatt nem hiszem hogy meghalt.

2013. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!