Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Igaz, hogy elmegy a BK-ból...

Igaz, hogy elmegy a BK-ból Emma, Noémi, Erik és Tilda? Így már nem is lesz olyan jó a sorozat

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 08:54
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Kar haat:( En Emmat is nagyon birtam az az a karakteret, foleg hogy szembe szalt az apjaval es bemerte vallalni Alexet nem volt semmi tole. Hu hat neekm ennyi batorsagom bizti nem lenne. Amugy elejetol fogva mar tobb mint 10 eve nezem a sorozatot...5 eves korom ota:P es nagyon birom :)
2009. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Ha mindenkit kiírnak akkor meg már a kutya se fogja nézni , szerintem most se nézik már annyian ezért írnak ki mindenkit .

Milyen ez a barátok kozt ha mindenki olné meg a másikat benne ? Inkább lenne a címe ellenségek kozt legalább helyes címe lenne .

2009. febr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Mikti kiirják tényleg nem tudom mit csinálnak. Hiszen arról szól az egész, h ő meg Claudia ölik egymást valamiért és kavarnak a háttérben. Egyébként csak az uncsi összejövünk haragszomrád, elválok, kibékülünk végtelen ciklus menne.
2009. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Magdi néni nem szabadságra megy, hanem meghal.

Kénytelen vagyok nézni a sorozatot anyukám miatt (pontosabban mást csinálok, de fél füllel hallom mi van benne), de szívem szerint lecserélném az egész stábot. Mondjuk Joey-ra, Phoebe-re, Ross-ra...:)

2009. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!