Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed vv Szandikáról...

Mi a véleményed vv Szandikáról, Alekoszról, Oliverről, Éváról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szandika és Olivér rohadt nagy arc, Alekosz beteges de jófej, Éva szép de nagyon hülye, remélem Ildi jön vissza. :D
2011. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni őket az utolsó négyben. Mind hatalmas "showman"-ek. Alekosz eszméletlen.
2011. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Unalmas a taktikázásuk, a kétszínű viselkedésük. Minden amit művelnek tudatos játék, hogy szórakoztassák a magyart, mert sajnos erre vevők. Remélem egyik sem nyer, és remélem alul marad Éva, mert ráfér egy jókora pofára esés...
2011. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi, mert nem vagyok kíváncsi erre a mocsok műsorra ezzel a sok semmirekellővel. Nem tartoznak azok közé, akikről érdemes véleményt formálni.
2011. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
olivért néha szeretem néha nem,játssza az agyát mint 'keménycsávó' vagy neadj isten VAGÁNY (?) mégis mindig sír Eni után.. szerintem képmutató de vannakjó poénjai.. Éva kétszínű utálatos nő.Szandika szerintem villa ásza. Alekosz egy undorító féreg :)
2011. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Szánalmasak.

Olivér egy arrogáns bunkó, azt hiszi övé a világ.

Alekosz egy nyomorék.

Éva azt állítja mennyire őszinte, közben meg folyton kibeszél mindenkit és semmi nem jó neki. Mellesleg ideggyenge.

Szandika egy közönséges k.rva. Minősíthetetlen, amilyen hangnemet megenged magának egyesekkel szemben.

2011. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Éva nem ideggyenge, képzelem te mennyire lennél nyugodt ha az egész villa ellened lenne.

Éva őszinte, az, hogy valakiről beszél a háta mögött, attól még ugyanúgy a szemébe mondja!

2011. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Éva szerintem is őszintébb a többi háromnál. Néha nem bírom őt, de legtöbbször igen, és remélem ő jön vissza a párbajról. Szandika akit a legjobban utálok, egyk k..va szegényke, sokat gondol magáról nagyon. Aleknak szerintem sokkal jobb poénjai vannak mint Olivérnek, számomra ő uncsi, csak a taktikázással van elfoglalva.
2011. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem ők lesznek az utolsó négyben.Egyébként Éva a legjobb és ő fog visszajönni.Ildi nem a Való világba való...
2011. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

01-09 18:37


Akkor mi a f..nak jöttél ide?

2011. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!