Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Való Világ csak meg van...

A Való Világ csak meg van rendezve? (tudom, hogy ez már a sokadik kérdés, de megnéztem a többit, és nem találtam választ arra, amit én akartam volna tudni)

Figyelt kérdés

A ma reggeli élő adásban (01. 17.) mondta Gigi, hogy mondták, hogy ez nagyon gagyi volt, és hogy vegyék újra, és itt hirtelen vége lett az élő adásnak...

??? akkor ez most mit akar jelenteni?


2011. jan. 17. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

látszott rajtuk hogy nagyon zavarba

nehéz lehet eljátszani hogy ketten vannak mikor 2-3 ember tuti volt még ott

Biztos nem örülnek az RTL-esek hogy Gigi lebuktatta őket

2011. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már írtam hasonló kérdésekhez, hogy van egy Mesternek nevezett író aki kreálja a történetét a nap 24 órájában tizen nem tudom hány embernek (irónia). Nos ha láttad esetleg a tv-ben, mikor mentek például a szálloda felé akkor szerinted követték-e őket kamerával, hogy felvegyék? A válasz valószínűleg igen és nem az RTL akarata lebegtette utánuk a kamerát. Na ha elhiszed ha nem az utcán és a Hotelban nem voltak "tükör" mögötti kamerák ez a villa sajátossága. Mint ahogy a villában is megmondják nekik, hogy mit csináljanak (ezt feladatnak nevezik) koncepcióhoz mérten viselkedtek, méghozzá nem tudom hogyan dolgozik (hány emberrel egy külső jelenethez) az RTL az biztos nem voltak egyedül a felvételkor. Ha esetleg nem sikerült valamit felvenni lehetőség volt szólni és újra tudták venni. A Való Világban máshogy működik. Ott kihelyezett kamerák vannak és a "tükör" mögött emberek akik még irányítják is őket. Igen kamu volt, mert nem forgattak szexfilmet 12-es karikás műsorhoz. Tehát összegezve elvitték őket oda és felvették mit csinálnak. Nem adták a szájukba, hogy mit mondjanak az lehetséges, hogy a koncepciót teljesíteni kellett és mint írtam a közvetlen kapcsolat miatt ezt így könnyen valóra tudták váltani. A Villában 24 órát felvesznek összeírják, hogy mi volt érdekes és kiválogatják az anyagot, hogy mi fér bele egy fél órába. Feladatokat adnak nekik, ha nem teljesítik büntetést kapnak.

Ajánlom figyelmedbe ezt a blogot a tévhiteket belinkelem: [link]

Továbbiakban ír ilyenekről is hogy mit tartalmaz a szerződésük, és persze a történetek elemzése szakértői szemmel.

Az élő adás gyakran szakad meg ha a lakók pl.: olyat mondanak ami az RTL szerint hátrányos lehet a műsorra, ilyen lehet egy kérdés, hogy valaki zsidó-e, de az is ha fontos dolgot osztanak meg, aminek csak az összefoglalóban kellene szerepelni.

2011. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!