Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehetett ennyire buta,...

Hogy lehetett ennyire buta, műveletlen embereket beküldeni a Való Világba?

Figyelt kérdés

Tegnap este láttam, hogy mennyire csillogtatták a szellemi képességeiket a villalakók, őszintén szólva lesújtó volt.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire buta emberek legyenek! Teljesen alapszintű dolgokat sem tudtak. És ezek a szereplők vannak szem előtt nap mint nap?

Szégyen!


2011. jan. 20. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem a Legyen ön is milliomos, hanem a Való világ c. műsor. Beküldhettek volna egyetemi tanárokat is akár, csak ők nem biztos, hogy növelnék a nézettséget.

Remélem, érted a lényeget.

2011. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Eszem ágába nem áll őket védeni, de volt olyan h baráti körben rendeztünk ilyne kisebbfajta műveltségi kvízt és tök alapvető dolgok nem jutottak eszembe, pedig nem vagyok buta, csak leblokkoltam vagy nemtom... De ha nekik jó h nemtudnak semmit akkor egészségükre :D
2011. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Azeriel ***** válasza:
47%

miért mi volt ? pont nem voltam otthon ? :D erre kíváncsi vagyok! :DD jah úgy mint VVildike :DD


Magyarország 18századba lépet be a 2 világháborúba.! ezen behaltam :D

2011. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
kedves 3.-nak http://www.youtube.com/watch?v=0adVYXaRVTk :D erről maradtál le :D
2011. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

12.19

Igen, sajnos. Csak az a baj, hogy sokan; pont mert a TV-ben őket látják; szinte példaképnek tekintik őket. :(

2011. jan. 20. 12:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1.-nek igaza van, amúgy sok kérdésre én se tudtam a választ:(

(pl az ÁNTSZ-es kérdésre, vagy a Rákóczi sz.harccal kapcsolatos kérdésre..

Meg a múltkori vetélkedőn -amikor még Ildi bent volt- volt csomó történelmi kérdés, azokat se tudtam(pl mikor volt az ardenneki csata..:O

Pedig diplomám van és most is egyetemre járok:P



De az jó volt mikor Szandika mondta h "Petőfi sínre lökte magát.."


xdxd. Gondolom József Attilára gondolt:)

2011. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert ez az egész egy megrendezett show, és a nézettség miatt. Nem küldhetnek be tudósokat, akik az atomfizikáról beszélgetnek, vagy a rák ellenszerén dolgoznak. Szerintem az a baj, hogy ilyet néznek az emberek....
2011. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12:19 vagyok, jó őket látják a TV-ben nap mint nap... Énis nézem őket de mégse vagyok buta, szal nekem nem függ össze a 2 dolog, de lehet h másoknak igen :/
2011. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Oké, rendben, nem muszáj professzorokat beküldeni, de azért túlzás, hogy kifejezetten agyhalott embereket választottak ki a műsorhoz.

Sokszor olyan érzésem van, ha meglátom őket, mintha csak szerepet játszanának, olyan primitív a viselkedésük.

Bocs a kesergésért, csak jólesett leírni.

2011. jan. 20. 12:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Közszolgálati okokból igazán megsúghatnák nekik titkos küldetésben a válaszokat előre:P
2011. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!