Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hová fajult a Barátok Közt?

Hová fajult a Barátok Közt?

Figyelt kérdés
Közel 1 éve nem nézem, inkább a JR-t választom, ha van időm. Tegnap vagy előtte viszont belenéztem és ... ketten dugtak egy házban. Ez durva. Elég szánalmas, amit ezzel a sorozattal csinálnak a nézettségért.... Gondolom már minden szereplő kavart mindenkivel, nemde? :) RTL színvonal...
2011. jan. 21. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csak az egyik páros dugott, a másik pár csak csókolózott,nézd meg jobban legközelebb:)
2011. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
a legjobb sorozat.
2011. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy sorozatban csak így tudják fenntartani a nézettséget. Hogy senki sem él évekig boldog házasságban, hanem mindenki mindenkivel kefél,mindenkinek van egy elfelejtett gyereke, aki egyszer csak előkerül, mindig megvakul valaki, vagy tolókocsis lesz stb. Tipikus sorozatelemek ezek, szerintem a JR-ben is vannak ezek....
2011. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig életszerűbb, hogy mindenki k*fél mindenkivel, mint hogy az emberek egymást öldöklik egy kórházban évek óta. Ahányszor néha odakapcsoltam vagy kínozták egymást, vagy fenyegették, vagy balhé volt. -.-
2011. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Így van, csak az egyik pár esetében volt szex. Amúgy meg a jóban rosszban feleannyi ideje megy, de már legalább annyira elfajult baromság.
2011. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

én csak a Barátok közt kb. másfél éve nézem- TETSZIK

a jóban rosszban-t elejébe néztem aztán melóztam rengeteg részt kihagytam és egyiket sem néztem most meg mint ahogy írtam másfél éve...BARÁTOK KÖZT!!!

2011. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő színvonalon aluli. Feküdtem kórházban egy hétig, mindenki ezeket nézte, én meg csak fogtam a fejem, hogy "ekkora baromságot". :D
2011. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"kórházban feküdtem"


Ha infrás mobilod van, akkor tölthettél volna le távirányító progit, aztán suttyomban lehalkítod :D

2011. jan. 21. 17:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd legközelebb. xD
2011. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Na nem azért, de a Jóban Rosszban is elég gagyi, színvonaltalan sorozat, borzalmas színészekkel megspékelve.

Ezerszer inkább a BK.

2011. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!