Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » (Aki nézi a vv4-et) Csak...

(Aki nézi a vv4-et) Csak engem irritál Zsó-fika és barátnője, Anikó?!

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén, nem néztem a műsort elejétől kezdve, csak néha olvasgattam híreket és/vagy nézegettem videókat a neten. Eleinte elég nagy sz@rnak tűnt az egész, de aztán egyre jobban kezdtem kiismerni az ott lévő embereket, és lett, aki szimpatikusabb lett, és nem bírtam megállni, hogy meg ne utáljam a két kis sz@rkeverő ringyót, nevezetesen a fikás Zsófit, és a hisztis Anikót (bár ő néha tud szimpatikus lenni, fikáskával ellentétben). Aki nézi/ismeri a műsort, annak mi erről a véleménye?
2011. jan. 22. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon.Anikó nem annyire,vele nincs 'semmi' bajom,de Zsófi.Jaj,nagyon idegesít.
2011. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Anikót kifejezetten bírom nagyon jófej csajnak tűnik.Van szája és nem fél használni.Viszont aranyos is tud lenni.De az a zsófi az egy tálfos.Húzza haza a halfejét,mert már nagyon idegesít.Meg játszós,és ez az az embertípus ami nagyon feltud húzni.
2011. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem Alekosz a hülye Zsó-fikát viszi ki, és kinn is marad, mert már nagyon elegem van a pofájából...
2011. jan. 22. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is.most is hogy parancsolgat mindenkinek,mert ő lett az első.szánalmas.
2011. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Multkor is bemegy a riportszobába és elkezdi mondani,hogy hát én nem akartam semmit se én nem akartam konfliktust.na mondom ..xD:D
2011. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zsófi kikészíti a bioritmusomat
2011. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Zsófit alapból rühellem.

Anikót eddig kedveltem, de múltkor olyat odakamuzott Szandikának Éváról, hogy most totál utálom. Azért ilyet miért is kell? Undorító.

2011. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó: én is azért utáltam meg Anikót. Mellesleg a szarkavarása után bevallotta, hogy azért csinálta, hogy szétugrassza az Olivér-Alekosz-Éva-Szandi négyest. Hügye p*csa az is, de legjobban Zsófikától tud felmenni az agyvizem. Most néztem meg a videót, amiben Alekosz rárakta a fikásra a kendőt, vagyis őt hívta ki párbajra (hálistennek), erre a kis liba vigyorogva eldicsekedte, hogy 6-an megalapították a Laci-Anikó-Zsófika-Gigi-Béci-Jerzy csapatot, és mindenki Zsófikára fog szavazni.. hát először is marha igazságos lenne 6-an 1 ellen, de én még ezek után is azt mondom hogy ezeknek 6-an együtt nincs annyi rajongójuk, mint Alekosznak egyedül!!! Ja és attól, hogy valaki pl szereti Lacit kétlem hogy Zsófit is szeretheti mert őt MINDENKI UTÁLJA szóval aki erre a p*csára mer szavazni azt saját kezemmel ölöm meg (bár kétlem hogy lenne ilyen XD).
2011. jan. 22. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!