Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zsófi vagy Alekosz? Miért?

Zsófi vagy Alekosz? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz. Nagyon irritál a Zsófi szinte mindenkit aki ezt másképp gondolja biztos nem normális. Most is azt hiszi biztos ő megy vissza mert most 6-an "haverok" a villában és akkor majd mindenkinek a szavazótábora rá szavaz. Ezt nemtudom a csökönyös agya melyik részéből vette de biztos nem így van de ha így is lenne az is kevés lenne! Aki Zsófikára szavaz nem normális és ugyanolyan mint ő.
2011. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Alekinnyó :D
2011. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz
2011. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Alekosz mindíg minden körülmények között...


most őszintén, ha ő kiesik ki nyomja majd nekünk az ilyen jó szállóigéket? Zsófika kisasszony?? ugyan már

2011. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Húhhúú!

Menjen a Zsófi vissza!

Miért?

Mert imádom, ahogy túljátsza az agyát, kedvelem, ha p@raszt az Alekosszal, és azt hiszi, hogy kinthagyja (ez olyan, mintha Magyarország katonailag meg akarja szállni Németországot), és szeretem ha keverik a sz@rt. Mellesleg a nagy csöcsei miatt is rá fogok szavazni.

Mellesleg Alekoszt is b@sztatják itt azért, mert az első két hete után kialudt. Hát szerintem nem. A kultúrbarbár megmutatta, hogy ez nem így van, szóval:

A

L

E

K

O

S

Z

!!!!!

2011. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

(ez olyan, mintha Magyarország katonailag meg akarja szállni Németországot)

Ez nagyon tetszik!!

[link]

Ez Zsófika,sztem egyáltalán nem nőies, megijedek tőle,főleg a 2:29 nél szörnyűű

2011. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz.Mióta nézem a műsort és hallgatom,azóta sokkal választékosabban beszélek.És ezzel nem csak én vagyok így,más is mondta már.
2011. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy Alekosz, az ok pedig nagyon egyszerű: Alekosz olyan mint amilyennek megismertem, nem csalódtam, Zsófi pedig egyre mélyebbre ássa magát a szememben, ha ez azt jelenti h kezd kibontakozni akkor nem szeretném h továbbra is azt tegye, ahogy a neked valóban Viktor mondta: a királylány menjen vissza a mesébe, mert ez a való világ!!remélemm jól írtam le, de a lényege akkor is ez
2011. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább a halál.
2011. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!