Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz Zsófi és Gombi ellen...

Alekosz Zsófi és Gombi ellen is 71:29 arányban nyert, nem furcsa?

Figyelt kérdés

Sok-sok gyanús dolog van, hogy a VV-ben csalnak, többek közt ez is.

Mennyi lehet rá a valós esély, hogy pont annyi lesz mindkétszer? Nem sok.


2011. febr. 27. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztos beragadt a gomb
2011. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
szerintem simán lehet ugyannnyi az arány
2011. febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mért ne lehetne ugyanannyi? Nyílván a pontos százalékok különböznek, de a kerekített arányok lehetnek azonosak. Végül is nincs olyan sok lehetőség...

Ha más lenne, pl. 73-27, akkor nem lenne furcsa, akkor nem lehetne csalás? Dehogynem!

Mért kell mindenben csalást látni? Ha belegondolsz reális az eredmény.

2011. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Thurston ***** válasza:
70%

Egyre nagyobbakat lehet röhögni ezeken az egyre erőltetettebb kis összeesküvés-elméleteken.

(Mondjuk szerintem ez pont kamukérdés, mert ennyire senki nem hülye.)

2011. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Júj tényleg! Hiszen ha ők írják be találomra a százalékokat, akkor az egy adott karakternél odacsalt százalékot a következő párbajánál már nem tudják átírni!!!!44


A negyedik válaszolónak: én elhiszem, hogy van, aki ennyire hülye.

2011. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha kamu lenne, akkor szeintem azt akarnák, h ne vegyük észre, tehát nem ilyen "gyanus" százalékokat adtak volna meg, hanem olyat, ami miatt nem gyanakodnál..
2011. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pont ezen filóztam...szerintem is furcsa. :O

Majd lássuk, hogy lesz-e még ilyen állás a párbajoknál, bár elég gagyik ha legalább 5 %-kal nem változtassák...:DD

2011. febr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Zsófit nem 76:24-re verte meg?Vagy csak keverem?
2011. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amikor Olivér-Béci párbaj volt majdnem mindenki azt mondta,hogy csalás aaz egész.Most hogy Alekosz nyerte erre mindenki felháborodik ha azt mondják hogy csalás vagy kamu.MIÉRT???Ez is lehetne csalás mert azért Alek nem olyan nagy Ász hogy ne lehessen legyőzni.
2011. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Thurston ***** válasza:
7%

"Most hogy Alekosz nyerte erre mindenki felháborodik ha azt mondják hogy csalás vagy kamu.MIÉRT??"


A világ legnagyobb gyökérsége ez a fajta érvelés, ugyanis feltehetően rohadtul nem ugyanazoknak az embereknek a válaszát olvasod mindenhol. De nyilván ez nem fordult meg a fejedben. Segáz.

2011. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!