Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed VV Alekszoról?...

Mi a véleményed VV Alekszoról? Egy 10-es skálán mennyire kedveled őt?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint egy hazug ember és nem érdemli meg hogy megnyerje a műsort, viszont szeretném még sokáig bent látni.


Azért tartom hazugnak mert a beszavazó shownál egy egész hazugság volt amit ott művelt, hol rendmániás ő??Lehet,hogy csak taktika volt, de szerintem ha kijön megint megismerünk benne egy új embert, aki nem biztos hogy szórakoztató lesz...

Már most látszik rajta hogy kezd belefáradni abba amit művel, lassan önmagát fogja adni ami szerintem egy unalmas semleges sz*r ember.


Viszont jelenleg még szórakoztató ezért szeretném ha sokéig bent lenne még mert nélküle unalmas lenne a villa.


Neked mi a véleményed??


2011. jan. 23. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ugyanúgy rendmániás ha nem látnád minden ilyen nagyon precízen csinál minden ruháját eggyenként összehajtogatja és precízen teszi le és a cipője is mindig rendesen tisztán van lerakva ha nem hordja. Lehet annyire nem rendmániás mint a kisfilmben de amúgy látszik hogy az. És miért lenne hazug, ő a leg őszintébb ember a villában!
2011. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem tök nagy arc, meg minden, de biztosan idegesítő, és nem mindig őszinte, de annyira sok hülyeséget mondd, hogy megszerettem, és remélem h nem a hülye zsófika megy vissza a párbajból, mert akk tuti nem nézem tovább..
2011. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg szeretném,ha gyorsan kiesne,hogy lehet már nem észre venni ha nem kell valakinek?
2011. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hazug. Én ismerem személyesen, és ő a kinti életben is ilyen. Rendmániás, bár a villában tényleg nem nagyon látszik, mert csak a saját cucait tartja rendben. Ugyanúgy fut a nők után kint is. Egy barátnőmnek zenélt az esküvőjén, beivott, és ráhajtott a barátnőmre, aki ugye a mennyasszony volt, és ráadásul terhes is volt, ami szépen látszott. Úgyhogy ugyanúgy korlátozás nélkül "udvarol" kinn is. És szintén szeret okoskodni, nagy szavakat használni, amit a tv-ben is láthatunk. Ő teljesen magát adja, ő ilyen.
2011. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10. Mert őszinte, emberileg normális szerintem, és szimpatikus személyiség.
2011. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alekosz hazug? Ajánlanám figyelmedbe a többi beszavazóshow-s videót, mert ő hazudik bennük a legkevésbé. Ha hosszas gondolkozás után is csak ilyen alaptalan és semmirevaló váddal tudod megilletni, az mindent elmondd. A legőszintébb ember, mindig mindent a másik szemébe mondd, még ha meg is sérti vele.
2011. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy kihagytam: 10 pont
2011. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Számomra egy nagy 0!
2011. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem is 0/10
2011. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 barbiH válasza:
10%
Alekosz szerintem egy szar! xD Én Szandikának,Bécinek,Gombinak szurkolok! :)
2011. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!