Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Anikó-Éva párbaj. Kinek...

Anikó-Éva párbaj. Kinek szurkolsz és a másikat miért nem kedveled?

Figyelt kérdés

Én Anikónak szurkolok,mert Éva egy szemét, kétszínű, beképzelt,gusztustalan nőszemély.

Pl. Összeveszett Alekosszal, és ment Anikóhoz a kihívás előtt,majd miután mégis kihívta őt Anikó végig volt sértve, és ma már ismét Alekopsszal barátkozott és Anikó ellenes volt..Vagyis, úgy gondolta,hogy most benyal Anikónak,Anikó kihívja Jerzyt Éva pedig ismét Alekosszal összebarátkozik, és szépen bejut a döntőbe.

Egészen biztos,hogy ez volt a célja, annyira remélem,hogy kint marad az a színésznő,kétszínű,Alekoszon kapaszkodik fel,ingyenélő kihasználós....Sunyi köcsög megakarta úszni a párbajt, ha érdemes a bejutásra befog jutni...(persze Anikót is utálom,de Évánál jobban senkit sem, viszont egyikre se szavazok mert az RTL-t kettőjüknél is jobban utálom és nem fogom gyarapítani 1 filléerrel sem a bevételüket:):))


De ne az én véleményemre reagáljatok írjátok meg a sajátotokat.:)


2011. ápr. 28. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Évának drukkolok


Anikóban például azt nem szeretem, hogy látványosan adja elő a konfliktusait, mondja a magáét nem engedi szóhoz jutni a másikat aztán beszalad a szobába és elkezd sírni, rengetegszer eljátszotta már ezt és sokan megsajnálják.


Vagy amikor kibeszél valakit és kérdőre vonják az a válasza rá hogy ő csak elmondta a véleményét.

mint mikor Jerzyt és Évát oltogatta Giginek

2011. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mondom,Anikót se szeretem,de Évát jobban utálom.
2011. ápr. 28. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Remélem Éva megy vissza!

Ki az, aki nem szeretné megúszni a párbajt?Ilyen közel a végéhez.Szerintem nem csak Éva, senki nem akarna párbajozni menni, ha lehetne, Anikó sem menne.Én sem akarnék.

Ahogy egészen eddig nem is ment, mert mindig sikerült neki úgy mások háta mögé bújni, hogy elkerülje.Másképp szerintem rég kiesett volna.

Éva ellen olyan érvek, hogy iszik, hisztis, bunkó, kétszínű stb... Mindenki ezzel támadja, de ezek ugyanúgy elmondhatók pl. Anikóról is!Hányszor láthatjuk, hogy beszélni alig tud,olyan részeg, folyton megsértődik, hisztizik(ráadásul olyan dolgokon sértődik meg, amit annak előtte ő maga jelentett ki).A kétszínűség meg fő jelleme!Beszélget és mosolyog x-el, 10 perc múlva y-nak kibeszéli.Rajtuk kívül egyébként ugyanúgy iszik és ivott mindenki más, mert hát valljuk be: fél év ingyen kaja,pia,szórakozás: mindenki kiélvezné amíg lehet!Max. többet látjuk Évát és Alekoszt a pohár közelében, mert ők még csinálnak is vmit, ami miatt szórakozhatott a néző, de lehet amíg őket néztük, Gigi és Béci, vagy régebben akár Tordas is megitta ami jólesett neki!Csak őket épp nem láttuk.

Éva pedig pont,hogy nem beképzelt!Elég mély önbizalomhiányban szenved.Anikóról viszont már a bemutatkozó kisfilmben süt az önteltség!

Hajrá Éva!

2011. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a 22:42-el.


"Pl. Összeveszett Alekosszal, és ment Anikóhoz a kihívás előtt,majd miután mégis kihívta őt Anikó végig volt sértve, és ma már ismét Alekopsszal barátkozott és Anikó ellenes volt..Vagyis, úgy gondolta,hogy most benyal Anikónak,Anikó kihívja Jerzyt Éva pedig ismét Alekosszal összebarátkozik, és szépen bejut a döntőbe.

"


Ezt nem tudom honnan veszed. Ok tényleg Anikó vállán sírt, aztán meg kibeszélte, de Anikóról eddig is ez volt a véleménye. Alekosszal pedig nem veszett össze, hanem pont fordítva, Alekosz veszekedett Évával. Ő kezdeményezte az egészet, olyanokat vágott a fejéhez, amit egy baráttól soha nem várna az ember, persze hogy kiborul, és valakivel jó vígasztaklódni.

Persze reménykedett, hogy mégsem őt hívja ki, de szerintem ez normális. 3 nyertes párbaj után, főleg hogy az utolsó egy hajszálon múlott, és a döntő küszöbén szerintem senki sem párbajozna szívesen.

Én sem szeretem annyira Évát, de Anikót jobban utálom. Sokkal jellemtelenebb.

2011. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
hajrá anikó
2011. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hajra Eva!!!!!

\Aniko egy gusztustalan fereg

2011. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!