Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szoltok ahhoz a riporthoz...

Mit szoltok ahhoz a riporthoz amit a Fokuszban mutattak be a villarol? Ertem itt a peneszes kajara, a felmosatlan furdoszobara es altalaban a nagy rendetlensegre?

Figyelt kérdés
Nincs idejuk?Nalam ilyen esetben nem sokat er az hogy jaj de szimpatikus es oszinte(Eva pl)kozben rendetlen es koszos.
2011. jan. 24. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Én meg úgy vagyok vele, hogy kit érdekel, hogy nem takarít, ha amúgy jó fej, és szórakoztató?Amúgy meg érdekes, Gigike, a villa felmosófája, mégsem olyan hatékony ezek szerint?:-)
2011. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Szamomra nyilvan nem egy pozitiv dolog, hiszen alapvetöen nagyon tisztasagmanias vagyok, de ebben az esetben az embereket nem ezen dolgok alapjan itelem meg. Szamomra sokkal fontosabb az, hogy ki mennyire öszinte, tisztesseges, becsületes, es erzekeny, empatikus ember. A jatek szempontjabol pedig szerintem semmi jelentösege, itt az fog nyerni, akiben kicsit minden megvan amit felsoroltam, es jol tud taktikazni, jo emberismerö, es nem buta, igy nyilvan Anikonak, Zsofinak,Giginek, Erzsinek, es Lacinak eselye sincs a gyözelemre. Ez van.
2011. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Véleményem az, h eddig az összes való világot láttam és ez a banda mindenben felülmúlja őket!

1: Nem takarítanak maguk után

2:Irdatlan mennyiségű kaja pia cigi van behordva oda még jó, h a kajával is dobálóznak!

3: Emberileg és minden téren rosszabbak mint az előző széria lakói ennek ellenére bírom a 4-es fogatot nézem is meg minden, de nálam az kiverte a biztosítékot, h ezek a kajával dobálóznak unalmunkba!

2011. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!