Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Anikóról vélemények?

VV Anikóról vélemények?

Figyelt kérdés

Szerintem tiszta hazugság az egész csaj!!

1. Alekosz fellökte eset, mindenki emlékszik, ugye?

2. Szandikának hazudozik Éváról

3. Múltkor még milyen nagy barátságban volt Évával most meg...?


Aki az ellenkezőjét gondolja, kiváncsian várom mivel érvel.


És egy másik kérdés, szerintetek egy esetleges Éva-Anikó párbajon ki győzne?


2011. jan. 24. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Most ide írom ezt a véleményem, mert megláttam a topikoknál.

Szóval minek néznek az emberek ilyen gagyi műsorokat???

Csak olyanok nézik akiknek nincs saját életük? vagy miért kíváncsiak arra hogy hogyan megy a sz@rkavarás közöttük.

Nem értem hogyan nézhetik ennyien.

2011. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért zavar téged ez??? Én meg ezt nemértem! Nem tudom felfogni, hogy miért foglalkoznak egyesek olyannal, ami nem érdekli őket.
2011. jan. 24. 18:04
 3/17 anonim ***** válasza:
13%

engem is zavar.. ahelyett egy jó kis filmet adnák

azt a hulladékot nyomatják orrba szájba

2011. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát írjatok panaszlevelet az RTL-nek :)
2011. jan. 24. 18:09
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

én kiküldeném az összeset dolgozni nem tudom moit szólnának hozzá

napi 3doboz cigi fejenként több liter energia ital üdítő főzik nekik a kaját régen főztek bent teljes luxus undorító hogy valaki éhezik ezek meg itt nyavajognak össze vissza.fűűűűj

2011. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló lemerem fogadni, hogy ő is nézi csak teszi itt az agyát.

Amúgy szerintem Anikó ugyanúgy sokat képzel magáról mint a többi bent lakó nincs köztük különbsé mindegyik keveri a szart csak az egyik így a másik úgy.Mindegyiknek egy a célja megnyerni a főnyereményt.Nekem ő sem szimpatikus, de a többi sem.Külsőre szerintem ő néz kia legjobban.

2011. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
En regen birtam de mostmar utalom Zsofikaval egyutt amugy Eva jonne vissza
2011. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bírom... Most h Zsófika kifog menni talán észhez tér és normális lesz ismét, mert az utóbbi időben kissé nemszimpi lett :/ :D
2011. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én kedvelem Anikót, felvállalja a véleményét, Olinak is megmondta, hogy mit gondol róla (pedig akkor senki nem mert Olival konfrontálódni), és most már Évának is.

Az 1. pontról az a véleményem, hogy az tényleg gáz volt, akkor még utáltam az Anikót.

A 2. pont nem igaz állítás, mert a tegnapi nagy kiabálásban, amikor Anikó számonkérte Évát Szandikával kapcsolatban, Éva bevallotta, hogy tényleg mondott ilyet. Alekosz bele is kérdezett, hogy mikor volt meg hogy volt.

A 3. pontról az a véleményem, hogy ezekből a rövid, cenzúrázott összefoglalókból nem láthatjuk pontosan, hogy kinek milyen a kapcsolata a másikkal. Pl. amikor Gombi baromira kiakadt Olivérre, két nap múlva mégis őt várta vissza a párbajról, és az számunkra nézőknek nem derült ki, hogy hogyan oldották fel a feszültséget.

De Anikó azért azon eléggé ki volt akadva, hogy Éva nem énekelt a többiekkel neki a szülinapján, hanem gyilkos pofával üldögélt az ágyában. Ez még úgy is rosszul esett neki, hogy később kapott ajándékot az Évától.

Szerintem egy párbajról Éva jönne vissza, de kicsi különbséggel. De leginkább az jönne vissza a párbajról, akit az rtlklub jobban tol.

2011. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Buta frigid pícsa, utálom.
2011. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!