Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook. Ha rejtett csoportot...

Facebook. Ha rejtett csoportot csinálok akkor azt nem látja senki és nem is tud rámenni? Mert írtam oda valamit és kitette a nagy üzenőfalra. Nem tudom h azt a többiek látják-e

Figyelt kérdés
Vagy zárt csoportot kell csinálni ha azt akarom h ne lássa más és ne tudjon rámenni?
2011. júl. 12. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne írj facebookra olyat, amit nem akarsz,hogy más lásson, és akkor nem kell izgulni!
2011. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rejtett csoportot hozol létre, az azt jelenti, hogy rajtad és a csoportban lévő tagok látják csak, rajtatok kívül SENKI sem tud belenézni, és SENKI sem tud róla (a tagokon kívül), hogy létezik.

Ha zárt csoportot hozol létre, az azt jelenti, hogy senki sem csatlakozhat hozzá, amíg valaki meg nem hívja, de akárki láthatja, hogy a csoport létezik (és úgy tudom, a bejegyzéseket is olvashatja kívülálló).

A nyílt csoport (vagy mi a fene a neve) azt jelenti, hogy mindenki láthatja, olvashatja, csatlakozhat hozzá. Tehát a tökéletesen publikus.

Ha a Facebook azon oldalán vagy, ahova közvetlenül a bejelentkezés után visz, ott láthatod pl. ezt: "Kis Pista bejegyzést írt a Piros Banditák csoportba", és akkor ott van általában, hogy Kis Pista -> Piros Banditák. Ezt Te és a csoport tagjai látják (mind a három esetben), de pl. Nagy Kristóf, aki nincs a csoportban, ő nem látja.

Remélem segítettem, ha igen, légyszí nyomj egy zöldet! :) Köszi!

Egyébként a rejtett csoportot én az osztályom csoportjához használtam, a zártat egy színjátszótársulathoz, a nyíltat pedig akkor célszerű használni, ha pl. Egy eseményt és annak részleteit írod, vagy ilyesmi.

2012. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
majdnem,de a zárt csoport bejegyzései sem nyilvánosak.
2015. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!