Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik WS teleshop reklámot...

Melyik WS teleshop reklámot utáljátok a legjobban és mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A talpbetéteset :SSS De az egész reklám vagy nem tudom mi egy kalap sz*rt sem ér
2011. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a hálózatról működő rovar és rágcsálóűzőt! mert úgy állítják be mintha hűűű, de egészségesebb lenne a többinél, pedig valószínű elektro-mágneses tér elven működik (erre ugyan csak tippelek). már régen rossz az a hely, ha a patkányok "fejvesztve menekülnek" :D
2011. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva ami engem kiborít az a pro-v juicer. Nem elég egy sima gyümölcsprés? Felháborító:( .
2011. jan. 25. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogyasztói társadalomban élünk,azért akarják ránk tukmálni ezt a sok sz@rt.Egyszerű!Nem kell megvenni.Én is utálom ezeket ezért nem is nézem.És így nem húzom fel magam rajta.
2011. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az iRenew karkötőset, ami állítólag egyensúlyban tartja az embert, pedig ez csak egykarkötö és 65000 Ft-ba kerül eredetileg, vsak ugye laeakciózzák tulajdonképpen örökre, mert ők ilyen jófejek 25000 Ft-ra.
2012. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a ws teleshop a barátság jele ^^
2014. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!