Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik reklámot utáljátok a...

Melyik reklámot utáljátok a legjobban? És melyiket szeretitek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 15:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
én az összes reklámot utálom,de a kedvenc asszem providentes,bár nemtudom hogy pontosan melyik is,lehet nem pont ez,de a mottója az h ha csak egy kicsi hiányzik xD.a reklámban a fiatal szőke cicababának a dagi hapsi próbál az ernyővel árnyékot tartani.:D
2011. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik sörös reklámot, amikor a csávó fogával, vagy tudom is én mijével nyitja ki a sört, meg az Old Spice , az a néger csávós :D

Az ilyen tisztítószeres... na meg azt, amikor egy nő lát egy nagyon f.asza ruhát, és mondja a másiknak, hogy Ohh Dejó..biztosan új... NEM csak Perwolal van mosva -.-""" És előhúz egyet a táskájából... ez természetes.. én is hordok magammal perwolt XD

2011. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Fúúú én azt a rauch vagy lipton vagy nem tudom melyik reklámot amikor a hapi megkérdezi a széktől, hogy Van kedved ráncolni? -.- És elkezdenek táncolni, na az úgy fel szokott idegesíteni, hogy ekkora hülyeséget se láttam még.
2011. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom a reklámokat, olyat nem is tudok mondani, ami tetszik. Viszont amit ki nem állhatok, az az összes KINDER reklám. Nem tudom ki a reklámosuk, de borzasztó sz*rul végzi a munkáját szerintem...
2011. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
70%
A kínai gyerek: Rottyant egyet; "ANYA BÜDI VAN"
2011. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

hátsz... én szinte az összes reklámtól idegrángást kapok... -.-" de a kedvencem (hatalmas hülyeségnek tartom,mégis mindig röhögök):

"Ha evés,vagy fogmosás közben vért lát,az azt jelenti,hogy vérzik a foga!"

chh.... XD első reakcióm: "na neeee!!!! télleg??" XD

2011. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

XD köszi a válaszokat én azt utálom amikor Dalbir vagy ki a ..... kérdez na és amikor a végén mondja Valor Válto ... akkor lőném le

Kedvenc meg a Pedigrés a M&M-s es hogy mutasd a mogyoród XD

akkor még a ja meg az ilyen éneklős reklámokat utálom na az idegsokk XD

2011. júl. 15. 16:02
 8/43 anonim ***** válasza:
Jah igen köszi, hogy eszembe juttattad ezt az M&M's-es reklámot. Fejbelőném aki ezt ki találta,és egyáltalán nem vicces. Úristen. És mindenhol ez volt a neten, hogy húúú mutasd a mogyoród. Istenem -.-"""""" ge-ci
2011. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
XD ja és azt is utálom amikor a kiskölök átkéretszkedik a szomszédba kulázni -.- na ha az én szomszédom jönne át meg is etetném vele amit a wc-m be tojt
2011. júl. 15. 16:07
 10/43 anonim ***** válasza:
bezzeg a szar reklámokat nem rövidítik le...de bezzeg ami tetszene is....... 10mp-re -.-"""
2011. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!