Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért tartják VV Bécit olyan...

Miért tartják VV Bécit olyan erősnek?

Figyelt kérdés
Szerintem az egyedüli pozitív dolog benne, hogy nem csúnya, de azonkívül tök buta, és unalmas is!Ráadásul a VV honlapján is eléggé hátul van, asszem a hetedik helyen.Bárcsak tudatni lehetne vele ezt valahogy:-)
2011. jan. 26. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Teny, hogy nem a kedvencem, a testverevel együtt, de azert teljesen mas Beci, mint Gigi. En sem ertem miert tartjak annyira erössnek, ha a nepszerüsegere gondolsz, mert bar nem a legnepszerütlenebb idekinn, de sokan nem kedvelik, viszont en szemely szerint, öt eröss egyenisegnek tartom, szerintem egyaltalan nem buta, es amugy erzekeny srac, csak tud uralkodni az erzesein, van önfegyelme. Az en gondom vele, hogy sokmindent nagyon nem jol lat, es szerintem ö az akin a Giginek leginkabb befolyasa van, hiszen mindig mellette all, es nem kell elfeledni, hogy Alekoszra is azert került ra a kendö, mert Beci ezt mondta: " Egye fene taktikazok, nem akarom, hogy a hugomat kivigyek. " Na es ki mondta, hogy a Gigi nem eshet ki a jatekbol, hogy neki akkoris ki kell allnia mellette, ha esetleg nyilvanvalova valik, ha Gigi valamiben hibazik, vagy valamit nagyon igazsagtalanul lat. A szeretet testverek közt sem igy kellene megnyilvanuljon, en pl. nem szeretnem, ha a batyam minden hibam felett szemet hunyna sosem piritana ram, hogy ezt nem jol latom, vagy akkoris megvedene, ha nagyon nincs igazam. Ebböl a viselkedesböl nem lehet tanulni, ettöl nem lehet fejlödni, es meg csak nem is vedelmezö dolog, mert ha nem latok tisztan, hamarabb hülyesegeket csinalok. Egyebkent sem ketten nyeri ezt a jatekot, meg ha utolsonak ök ketten maradnanak is, mertcsak egy valaki nyerhet, es en nem szeretnek a testverem ellen harcolni, ök viszont belementek mar a jatek elejen, hogy eljön egy pillanat, amitöl kezdve egymasnak is ugyanugy ellensegei lesznek. Szoval ez nem jo taktika, es nem ertem miert olyan evidens, hogy sokakat zavar, hogy ök ennyire tamogatjak egymast.
2011. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég furcsa felfogásod van a butaságról. Én inkább szürkének tartom őt a többiekhez képest, de nem butának. Ahhoz képest, hogy mit gondolok róla a kinti életével kapcsolatban, így, hogy benn van, elég jó gyereknek tűnik. Én azt gondolom, hogy a húga miatt ilyen, kíváncsi lennék a Bécire a testvére nélkül. Aki buta, az a Zsófi, és ha már a testvéreknél tartunk: Gigi. Az Anikót sem tartom egy észlénynek, rájött, hogy tényleg úgy kéne viselkedni, mint a kategóriája, ettől függetlenül egy primitív kis liba.
2011. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és hogy miért tartják erősnek? Mert nincsenek akkora balhéi, mint a négyesnek és mert az eddigi VV-ket is jógyerek nyerte meg.
2011. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem volt egy pár megnyilvánulása, amiből arra lehet következtetni, hogy elég nagy sötétség honol a fejében.Pl. most is, mikor Alekosz beszélt hozzá a kihívásnál, arra is csak azt mondta:"Mi van?" :-) szerintem nagyon korlátolt egy pasi.Amúgy szerintem a hatosfogat összes tagja síkhülye.
2011. jan. 26. 11:25
 5/8 A kérdező kommentje:

"Mert nincsenek akkora balhéi, mint a négyesnek "


Semmilyen balhéi nincsenek, ergo tök unalmas.

2011. jan. 26. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Unalmas egy gyerek, mint Zsófika, kb. ott sincs.

Másrészt a rajok mögöttük állnak, akikből igen sok van.

2011. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Én sem értem.Ahogy beszél az a leggázabb.Szerintem kint annyi füvet szívhatott,hogy bent már tisztán is hozza a füvesek belassultságát.
2011. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert félnek tőle, hogy ha kimegy megvereti...
2011. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!