Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mért tartjátok erősnek VV Bécit?

Mért tartjátok erősnek VV Bécit?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sokan írják, hogy ha Alekosz Bécit vinné párbajozni akkor nem lenne sok esélye.
2011. jan. 21. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Párbajon tényleg nem sok esélye lenne Bécivel szemben Alekosznak, mert nem csak a Bécit imádok, hanem a Gigit imádók is rá szavaznának, meg azok, akik utálják Alekoszt.


Azt pedig nem hiszem, hogy Béci megnyerné a fődíjat, mert azért annyira nem erős.

2011. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én úgy gondolom, hogy van esélye megnyerni.De igazából nem tudom megmagyarázni, hogy miért.Ő a kedvencem, Oli és Alek.

De Olit rengetegen utálják, ezért nem nyerhet, Alekoszt szintén.Túl sok balhét csinálnak a többiek, Béci pedig az arany középutat választotta.

A legtöbben, akik nem szeretik, általában azért nem, mert cigány.

2011. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert nem balhézik sokat, nem beszéli ki úgy a másikat mint a többiek és sok esetben mutatkozott már meg hogy őszinte. Hallottam már azt a hírt hogy roma származású de ha így is van kit érdekel ha nem cigánymódjára viselkedik ott bent.
2011. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért lenne erős, mert egy párbajról visszajött? Csak úgy elmondanám nektek h nem vágjátok le azt, h miért mondja azt Alekosz h az Olivér feladta? Amikor a béci és Oli párbaján beadták az egyik reklámot, Olivér kijelentette h akár ő kapja a szavazatokat is, nem fog visszamenni! És ezt így oldották meg, h akkor úgy csinálják mintha a Béci nyert volna! Gondolkodjatok!
2011. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!