Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 100 csatorna műsorai közül,...

100 csatorna műsorai közül, miért a ValóVilágot választja a legtöbb ember? Pont a legalját!

Figyelt kérdés

Abban találják meg önmagukat?


(Nem, ez nem kötekedés, és nem kell törölni a kérdést!)


2011. jan. 28. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

jaj...nem unjátok még az ilyen kérdéseket???


(ez sem kötekedés, de már heroltom van ettől...)

Könyörgöm, fél évig tart, bírjátok már ki!!!!! Az idióta akció filmektől, ahol öldökölnek és k*rvák mutogatják magukat, miért nem akadtok ki????????????

2011. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Hát ez sajnos minősíti is azokat, akik nézik.Akinekm itt megakad az érdeklődési köre, az elég szegényes életet él.Gondolkodásmódja a mai magyar mércével mérve átlagosnak mondható.

Nem mindenki kajálja ám meg ezt a média általi agymosást, csak ahhoz különleges dolog kell.Ész, mondjuk józan paraszti.

2011. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mindenek előtt szeretném kijelenteni ,hogy én is nézem a VV4-et! Ettől függetlenül nem tartom magamat középszerűnek sem butának. Itt egyszerűen arról van szó, hogy erre rá lehet szokni. Az én érdeklődési köröm igencsak tág, és a kedvenc adóim közé nem tartozik bele az RTL Klub. Inkább a tudományos műsorokat , és a természetfilmeket részesítem előnyben. A VV4 indulásakor csak legyintettem , hogy ezt a sz*rt úgysem fogom nézni. Aztán egyszer hogy,hogy nem ,mégis ráfanyalodtam, talán éppen az emberi kíváncsiság miatt. Egy idő után azt vettem észre, hogy minden nap alig várom már a műsorkezdést, de nem bánom, a napnak ez az egyetlen időszaka amikor az agyi teljesítményem 110%-ról visszaesik kb 2-re. Magyarul engem szórakoztat, nem kell a látottakon gondolkodni! És igen is jó a szereplők értelmi színvonalára visszaesni. Akinek pedig nem tetszik, az nézzen mást, vagy olvasson, mert azt is lehet kérem szépen!!!
2011. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt nem értem, ha a discoveryn nézem az úrhajós műsort, akkor űrhajós leszek, mert abban találom meg önmagam, vagy mi?


Vagy a leopárdok párzását a spektrumon, akkor egy degenerált állat vagyok?


Jaj, de unatkoztok, hogy mindig ilyen kérdésekkel és azoknak a szapulásával jöttök, akik nézik. Mi a fészkes fenét számít az életetekben az, hogy ki mit néz? Áh, mindegy... tudjátok, nem az a szánalom, ha valaki vv-t néz, hanem az, ha idejön fröcsögni. Az aztán a jellem.:)

2011. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

100%-ig egyet értek az utolsó válaszolóval. A vv lenne a legalja? Mert aztán a tv2-n futó Ezek megörültek c. remekmű, amiben a celebek a sárga földik alázzák magukat az aztán marha színvonalas műsor, igaz?

"Abban találják meg önmagukat?"... olvastad valahol, vagy a te fejedből pattant ki ez az ostoba gondolat?

Nem azokkal van baj, akik nézik, mert őket szórakoztatja, hanem veled, illetve azokkal, akik utálják, és ide jönnek lehordani a műsort, verni a mellüket, hogy ők mennyire feljebbvalók, és azzal foglalkoznak ami nem érdekli őket.

2011. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Uncsi már rohadtul a kérdésed, de azért egye fene, válaszolok:

1.nekünk nincs 100 csatornánk, csak 30.

2.korántsem ezért nézem, hanem azért, mert szórakoztat

3.nem a műsor által találtam meg önmagamat, szép is lenne, ha így lenne, elismerném magamról, hogy klinikai eset vagyok, de így tiszta a lelkiismeretem..

2011. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember van, akinek nincs kábel tv-je.

Ott csak 3 adó van, néha 5.


Neten ilyen 13-16 éves kislányok írogatnak róla, gondolom ők nézik leginkább, de ez nem biztos.

2011. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!