Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történne...

Szerintetek mi történne akkor, ha egyetlen egy ember sem nézné az RTL Klubot, vagy a TV2-t, vagy bármelyik másik csatorna valamelyikét például 1 hétig?

Figyelt kérdés
Itt most nem a szellemes válaszokra vagyok kíváncsi, tudom, hogy megnövekedne az átlagintelligencia, és nem Győzike idegbeteg életét látnák a kisebbek, hanem arra, hogy becsődölne-e, vagy történne-e valami pl az RTL klubbal?
2010. aug. 22. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
hogy mi történne?... CSODA
2010. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mi nem néznénk, nem történne semmi: soha nem tudná meg a TV2/RTLklub, hogy nem néztük.


Csak azt a nézettségmérésben résztvevő néhány embert kellene meggyőzni, hogy ne nézzék :) Akkor lenne kavarodás...

[link]

2010. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenekre fel van készülve a RTL és a TV2 is!

Az RTL-nek még ott a Cool és a Reflektor TV!

A TV2 is csinált már valami másik TV adást csak annak nem jut eszembe a neve mert az még nem olyan ismert!

2010. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem velünk mi történne, kedves 2. válaszoló, hanem magával a csatornával. Ilyenkor a vezetőség nem gondolkodna el azon, hogy érdemes lenne váltani? Vagy valamit tenne?
2010. aug. 22. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok: nem azt írtam, hogy velünk mi történne, olvasd el ismét!


Csak azt jeleztem, hogy a csatorna számára nincs is ilyen, hogy "egyetlen egy ember sem nézné"! Ők csak a nézettségi felmérésben levő adatokat figyelik, és a hirdetők is. És azok nem csak 1-1 hétre vonatkoznak.


Ha szeretnéd jobban érteni, mi történne, akkor a nézettségi felmérések adatait és azok felhasználási módját kellene jobban megnézned.

2010. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én értem mit kérdezel, de nem tudok rá válaszolni.


Egyszerűen el nem tudom képzelni a helyzetet, hiszen tudod az emberek közti összetartás kb 0...

Úgyis rengetegen néznék...

Szóval azt nem lehetne megvalósítani. Most is rengeteg ember nyávog, hogy ilyen szar, olyan szar de mégis mindig nézi.


Különben szerintem 1 hét nem olyan nagy idő, nem csődölne be.

Ez a vezetőségben lévő emberek személyiségétől és egymásra gyakorolt hatásától függ. Ha olyan a tag akkor változtat és új műsorokat ad be, vagy kevesebb reklám vagy valami, hogy visszaédesgesse a nézőket.

Ha viszont nem olyan a mentalitása akkor lehúzza a rolót és annyi.


Az viszont biztos, hogy amennyiben a dolog elméletben végbe menne és valóban senki nem nézné, akkor idővel biztosra vehető a csőd. Szép lassan megszűnne az egész. Elvégre szűntek már meg tv adók, mert kevés volt a nézettség.

2010. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!