Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézte valaki ma (tegnap) az...

Nézte valaki ma (tegnap) az éjszakai VV közvetítést?

Figyelt kérdés
Nem akartam kiírni, hogy élő közvetítés, mert ugyebár kb 15 perc a késés. Én néztem, már amennyit engedtek, mert állandóan félmondatoknál szakították meg 5 percekre. Annyit láttam, hogy mégis tudják az időt, mert Olivér mondta, hogy már fél2 elmúlt, panaszkodott, hogy kevés a pia, és hogy ő is azt fogja csinálni, amit a Szandra, hogy nem tesz semmit, és mégis megkap mindent. Évát kihívták a riportszobába, mikor visszajött, azt beszélték a többiekkel, hogy most a Szilárd van (??), és alig mondott valamit (ez a Szilárd). Meg Éva mesélte, hogy miket mondott a nővérkének. De akkor ki az a Szilárd? Valamint elkezdték mondani hogy ezek szerint milyen nagy a nézettsége a műsornak (megszakítás), később meg, hogy nem az Éva az érdekes, hanem Szandra (megint megszakítás). 3 körül lefeküdtek aludni, utána azt mutatták, hogy Gigi + a pasija beszélnek talán Szandráról. Ezután már én se bírtam, valaki hozzá tud még tenni valamit, vagy a Szilárd kilétét megmagyarázni?
2011. febr. 5. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szilárd az egyik szerkesztő, ahogy Gergő is, akit szintén említettek már. A beköltözés előtti előtti időből ismerik őket, plusz a kinti programoknál is jelen voltak, gondolom.

Az időt onnan tudták, hogy a sulis hét miatt bent maradt egy falióra.

2011. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Szilárd az egyik villatündér. Gondolom ő nem súg nekik.
2011. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
hát igen, sajnos ebből látszik, hogy megrendezett valamilyen szinten a műsor. már a beszavazásnál is merültek fel ilyen nemű kételyek. úgy látszik mégiscaak igazak a pletykák... szomosú tény:(
2011. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol van az a fali óra?
2011. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de abban a riportszobában állítólag mindig ugyanaz a nő van, akkor honnan tudják ők az aktuális szerkesztőt (vagy mit)?
2011. febr. 5. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom már ismerik nagyjából a hangokat

Van mikor nő szól be nekik hogy Éva port, vagy Béci riportszoba van mikor csávó

2011. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem. azt kifelejtettem (ha valakit érdekel), hogy állítólag az Éva és Szandra smároltak, és utána Alekosz elkezdett vele veszekedni, hogy ehhez mit fog szólni a barátja.
2011. febr. 5. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek valahol leírva ilyen "benfentes" dolgok? mint ez a Szilárd és társai. kíváncsi lennék ezekre.
2011. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mást is kifelejtettél. Az egész éjszaka szinte csak Anikóról és Olivérről szólt, és Anikó szerelmet vallott Olivérnek. Olivéren pedig látszik, hogy már csak egy a kamerák választják el attól, hogy prücsköljön Anikóval. Egész éjjel kerülgették egymást. És egy kis elszólás az Olivértől, szerintem ez is szállóige lesz:

[link]

2011. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azigen :O
2011. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!