Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV4 élő közvetítést miért...

VV4 élő közvetítést miért kapcsolják le amikor csúnyán beszélnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem a csúnya beszéd miatt kapcsolják le. Néha csak úgy lenyomják, ok nélkül, (látszólagos ok nélkül) néha pedig nagyon elszólnak valamit. Aki nézi az élő közvetítést egy ideje az azért tisztában lehet vele hogy van itt azért manipuláció, mert sokszor elszólnak olyan dolgokat amit nem kéne
2011. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Például miaszart? Mindig jöttök ezzel, de példát még senki nem mondott. Pedig én is nézem élőben. De én biztos pont akkor nem figyelek. Ezért hajlandó vagyok némileg adni erre a véleményre, ha valaki végre méltóztatna konkrét példát felhozni.
2011. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A közvetítéssel is van baj, mert akadozik. De gondolom, ha valami olyanról beszélnek amiről nem kéne lekapcsolják, például tegnap éjfélig nem volt adás, mert (ma kiderült)gondolom, akkor volt a Szandika show....
2011. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

példa

Erzsi arról beszélt hogy mindenki kap 70 ezret ha kimegy

Vagy Béci ahogy otthonról ellopta az autót behívták a riportba hogy ilyenről ne beszéljen

Meg mikor Gigi elszólta magát hogy kamu volt akkor is szóltak nekik hogy ezt nem parodizálhatják

2011. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

de tényleg ilyen értelmetlen dolgoknál is lekapcsolják

pl ketten öltöznek a szobában és hirtelen OFF

szerintem direkt szemétkednek a nézőkkel

2011. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!