Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Barátok közt vagy Jóban...

Barátok közt vagy Jóban rosszban? Ki mit gondol a két műsorról?

Figyelt kérdés
Én jóban rosszban párti vagyok, szerintem a Barátok közt rettenetesen elkorcsosult. Nem tetszik.
2011. febr. 6. 12:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
TV2-nek nincs pénze normális szereplőkre sztem. Minden műsorban ugyan azok szinte. Nem bírom nézni olyan f*s mind a kettő. A bk picit jobb de nem sokkal.
2011. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%

hát oké hogy a bk-ban mindenki összejön mindenkivel, de legalább nincs minden második nap bombarobbanás terrortámadás túszejtés gyilkolászás.. tényleg egy vidéki kisváros...

mellesleg szerintem hülyeség a barátok közt is, de azért nézem...

2011. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
a BARATOK KOZT budapesten jatszodik milyen kisvaros
2011. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
jóban rosszbanról beszéltem ám te igen ész :)
2011. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
OK bocsi
2011. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
JÓ mindig, Béka csak néha, olykor Rtl moston.
2011. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Egyértelműen BK!:D
2011. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Békíát évek óta nem nézek, s mióta volt a téli szünet meg hogy már csak egy részt adnak le, Jót sem... alapból tévét se nézek...:D Amit meg akarok nézni azt letöltöm. Mellesleg egy-két színészen kívül az összes pocsék...
2012. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
egyik rosszabb, mint a másik...
2012. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
A Jóban Rosszban egy jó nagy sz*r.Barátok Közt utánzása(mármint nem úgy,hogy ugyan az a történet,csak mivel az RTL még 1998-ban indított egy SIKERES sorzatot ezért a TV2-nek is keleltt egy ratyi sorozat,ami szerencsére NEM OLYAN sikeres mint a BK).A Barátok Közt sokkal jobb.A JR soha nem néztem,utálom,a BK-t pedig már egészen kicsi koromtól foggva :D BK FOREVER xD :D
2012. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!