Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem figyelmeztette a...

Miért nem figyelmeztette a TV2 a nézőket egy 16+-os karikával, mikor 2011. 0916-án (azaz ma), hogy a Jóban-rosszban c. sorozatukban Káldor Margit doktornő öngyilkosságot követ el?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint nagyon megrázott. Persze, gondoltam, hogy valamilyen következménye lesz, hogy Margitnak nem lehet gyereke, de még ha az öngyilkosságra is gondoltam volna, akkor is csak gyógyszerbeszedésre és elájulásra gondoltam volna, nem ilyenre. Misztikus utózene, gyertyák a fürdőszobában, Ő meg elmerül egy kádnyi vízben. Ráadásul tiszta horror. ahogy mutatták, távolodott a kamera, mutatták a véget.
2011. szept. 16. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudni kell, hogy az ilyen korhatár-karikák lószart sem érnek, jobb lenne, ha nem is lennének inkább.
2011. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy? Ha ott lett volna a 16-os karika akkor nem nézted volna?
2011. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor is néztem volna, de legalább tudom, hogy oké, akkor most vmi drámai fog történni. Csak tudod, néhány ember érzékenyen reagál az ilyen esetekre, főleg úgy, hogy nemrég pár utcányira tőlünk is öngyilkos lett valaki, és felrakták az egészet a Boonra.

17/L.

2011. szept. 16. 21:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, hogy nagyon profi módon megcsinálták azt a jelenetet. Kamera, látvány, zene ...
2011. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd kifizetik érte a büntetést,és kész.Nekik még így is megérte,erről beszélnek,nagyobb lett így a nézettsége..

Amúgy nem gondoltam h ilyen fordulatot vesz a történetnek ez a szála,azt hittem h pl. kiderül h Kardosról van a gyerek.És azt is láttam,h kiírják a színésznőt a sorozatból,de azt sem gondoltam h ilyen csúnya véget ér majd.

Amúgy nálam a Bodolai kisbaba elvesztéséről szóló részeket semmi sem múlja felül(persze azóta már rég lesz.rják,hogy gyerek is volt,abszolút nem életszerűek a történések)..

2011. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mind 16-os karika?Na ne máár!...Inkább a múlt heti Frizbibe rakhattak volna 18.ast!Undorító volt az a Tracy!...Gondolom perkálhat is a Tv2...
2011. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

sztem 1. tényleg nem ér semmit a karika


2. ez nem olyan amit 16-ossal kellene jelezni

(nem brutális gyilkosság vagy ilyesmi)


maga a jelenet megrázó, de nincs benne semmi durva, erőszakos. mégha úgy lett volna öngyilkos h felvágja az ereit vagy ilyesmi.. de direkt ilyen "finomabb" módszert írtak a forgatókönyvesek.



mellesleg ez egy kampány része is volt!!


láthattad h a végén kiírtak egy telefonszámot, ami közérdekű,


ha öngyilkosságra készülő van a környezetedben azt kell fehívni


ezt pedig nem árt, nem baj (sőt) ha fiatalok is látják!

akár 16 alatt is!!!



úgyhogy nem kell a 16-os karika

2011. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Felpontoztam mindenkit. :)

Egyébként én nagyon sajnálom, hogy Margit meghalt. Akkor Áron se fog szerepelni? Vagy elhagyja Csillagkutat?

Annak, aki írta, hogy Emilke után már nem is sírnak: volt olyan jelenet, mikor azt beszélték, hogy aki nem él eleget ahhoz, hogy jót és rosszat cselekedjen azzal mi történik? Meg egy párszor felemlegették, meg a szívükben őrzik, de az életet élik tovább... sajnos, néha ilyenek is történnek:( És még mindig sokkal életszerűbb, mint a Barátok közt.

2011. szept. 17. 09:34
 9/14 anonim ***** válasza:

én örültem h kiírták


irritált a karakter mindig olyan hisztis meg nagyképű volt



ott tette be a kaput nekem mikor most vissza akarta magát könyörögni Kardoshoz majd miután nem sikerült szó nélkül visszament szegény Áronhoz és simán együtt örültek (mint kiderült hiába) a közös gyereknek..


Megjátszotta h mennyire szereti Áront..pfff


amúgy is a fél kórház átment rajta:D


utáltam



szóval én borzasztóan vártam h kiírják



Áron sztem marad

2011. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Margit öngyilkossági kísérletet tett de az nem biztos hogy meg is hal. ez majd csak hétfőn derül ki. egyébként elárulok egy titkot. nem hal meg Viktor megmenti. igaz hogy kiírták de októberig lesz látható tehát még semmiképp sem halhat meg. tehát Margit öngyilkos akart lenni de nem halt meg! ezt majd hétfőn úgyis láthatod mert pont azzal lett vége pénteken.
2011. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!