Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket nem idegesít, mikor...

Titeket nem idegesít, mikor egyesek úgy válaszolnak a VV-vel kapcsolatos kérdésekre, hogy ki az a VV xy, meg milyen villa, stb?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem, hogy van olyan ember, aki tényleg nem tudja, hogy mi az. Oké, nem nézi, nem érdekli, de akkor minek válaszol az ilyen kérdéskre? Meg mikor jönnek azzal, hogy úgyis megrendezett... Kit érdekel?
2011. nov. 4. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én, személy szerint, ki nem állhatom a VV-t, de tudom, mi az.

Valaki szereti, valaki nem, nem ez a lényeg, hanem a Szeretet.

2011. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok VV-fan, de néha nézem... Ha olyanom van válaszolok a kérdésekre is, de csak arra amire tudoma választ, vagy van véleményem... Ha nincs nem szólok hozzá... Nem értema többi minek ír oda h " VV5 -.-""

Üzenem nekik h: hát b.zdmeg nem kell nézni, és a kérdést sem kell megnyitnod! :D

2011. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na igen. Én is feltettem egy VV-vel kapcsolatos kérdést és volt aki ilyeneket írt.

Nagyából ebbe a kategóriába minden 3.kérdés VV-vel kapcsolatos és a tévében,facebookon,hírlapokon,újságokban,buszon és nagyából mindenhol lehet róla hallani. Ha meg tényleg nem tudja 1 másodperces utánajárás után megtudja.

2011. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nem tudják. Ha már itt olvasgat, már csak innan is tudja. Csak csinálják az eszüket és nem veszik észre, hogy ők a szánalmasak, nem az, aki 1 órát a napjából arra fordít, hogy megnézzen egy műsort.
2011. nov. 4. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Mert idegesíti őket h ilyen idióta műsorról már témák szólnak. És h egyáltalán létezik. És h ki sem lehet kerülni, mert mindenhonnan ez folyik. (mindezt úgy mondom h szoktam nézni, de értem h van akit felháborít annyira h letojja).

Amúgy ez kb ugyanolyan mint h minden szexes kérdésnél van aki azt válaszolja ,,szerintem terhes vagy". Nem kell foglalkozni vele ennyi, ha így akarja kifejezni h ,,hahó itt voltam" tegye.

2011. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!