Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Enikő hogy viszonyult Olivérhe...

Enikő hogy viszonyult Olivérhez a párbaj alatt?

Figyelt kérdés
Nem láttam az adást.
2011. febr. 12. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
...mérsékelten...látszott rajta,h nem múlt el nyomtalanul benne az Anikós story...majd megbeszélik...
2011. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Mosolygott,mint aki tudta,hogy az ágyában tartja majd hamarosan a kanát :-)

Egyébként pedig bíztatta a vége felé,mert már látta,hogy szegény macsóka nagyon szétvolt folyva minden szempontból,de nem nagyon mutatták a kamerák Enikőt,mert szinte mindig ugyanazt lehetett rajta látni

2011. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Egyfolytába,megállás nélkül bőgött!
2011. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
lehet én nem vagyok evilági, da ha az én párom ment volna be és láttam volna ezt az anikó-féle lámúrt, pont nem a páromra haragudnék. emberből van, nyilván jól esett neki, de nem lépett át semmilyen határt. nem tudom mit témázik a média enikőn. mesterségesen felfújt kacsa az egész
2011. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha Enikő csak egy picit jobban segítette volna Olivért a párbajon azzal, hogy nem vág végig olyan fejet, mint akinek vmi hatalmas világfájdalma van, akkor talán Olivér most is a villában lenne. Mivel akkor jobban odatette volna magát. Egyébként meg ahogy hallom Enikő is megcsalta őt, szóval nem értem mire ez a nagy sírás...
2011. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22.57-es ,nem mmegsérteni akarlak, de szerintem pont ez az egyik legnagyobb baj a nőkkel. Miért, kire másra kéne elsősorban haragudni egy megcsalás esetén, ha nem a párunkra, aki elvileg el van kötelezve felénk ? Elsősorban nem a harmadikra, aki szingli kell ezt fogni, de tudom, a nők többsége ilyenkor megtépné másik nőt, a párját meg mentegeti maga előtt. Sajnos..


Egyébként ebben a konkrét esetben tényleg nem léptek át Oliék egy határt, és azt is tudom, hogy Anikó sem egy angyal (sok pasival kezdett már életében),de tudod, Olivér az, aki párkapcsoaltban élt, ami felelősséggel jár, és buta dolog az egészet Anikóra kenni.

Ráadásul tök kölcsönös volt az egész, ugyanúgy Oli os évődött Anikóval.

2011. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!