Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A régit egykor jobban szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régit egykor jobban szerette mint a másikat? Vagy miért nem ugyanúgy viszonyult hozzájuk? Többi lennt

Figyelt kérdés
Ha egy pasi egy csajnak virágot vesz, elkiséri dokihoz és lóg a suliból miatta,8 kilómétert gyalogol és ázik csakhogy lássa, és közös képeket csinálnak, koncertekre járnak akkor jobban szereti, szerette mint azt a lányt, akivel alig csinált közös fotót, sőt kevesebb programot szerveznek együtt, és virágot sem vett még neki?
2011. aug. 8. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy még nem szerezte meg magának és hajtja a vágy.
2011. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mármint kit nem szerzett meg magának, az egyik a volt nője, a második meg a jelenlegi
2011. aug. 8. 16:54
 3/14 A kérdező kommentje:
régen ovlt ilyen az exével, nem most, csak kérdés h az exxel mért tett olyat amit az új csajjal nem, szal nem jár a kedvében egy év járás után
2011. aug. 8. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:
első voltam: nem minden férfi olyan romantikus alkat. Kezdetben mind az, aztán hanyagolják a dolgot.
2011. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Princess:

Ha egy kapcsolat véget ér vagy így vagy úgy...nos, eléggé megváltoztatja az embert. Lehet,hogy az új bnővel nem szeret annyi mindent együtt csinálni, mert pl. a régi csajra emlékezteti..ezért gondolom,hogy nem feltétlenül rossz,ha nincs túl sok közös programuk.

2011. aug. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem, ő sem szóban sem látszatra nem nagyon mutatta ki hogy szeret, nem nézett ki lelkesnek,

de azt mondja hogy az, csak ő ilyen, nem tehet róla, mindigis ilyen volt

de azóta h megbeszéljük dolgokat sokszor mondja h szeret, pedig nem kértem tőle, és sosem volt az a csajozós fajta, és mondja h azóta megutálta azt a lányt, meg pár csalódás után nem bízott annyira, sokáig nem volt utána kapcsolata, aztán így jöttek ki rajta a dolgok. Sőt ő maga sokat változott azóta, meg hát akkor még gyerekek voltak, tinik, iskolások. Már más a fontos neki, nem a pia meg a haverok, hanem a nyugalom, az otthon, a munka, tervezni a közös jövőt

és mondta többször is, de nem túl sokszor csak annyiszor amennyiszer kell, hogy eddig engem szeret a legjobban, szal sosem szeretett még ennyire senkit, akkor sem ha a csajjal két és fél évig volt együtt, de már legalább 4 éve szakítottak, nem tartják a kapcsolatot,

és azért nincs sok közös fotónk, mert nincs otthon rendes gépe, és mert nem szeret fotózkodni, az a pár kép róluk is csak kényszerből volt, meg azért mert illik szalagavatón és ballagáskor képet csinálni. Szal próbálom megszeretni önmagam, és bízni a pasikban, benne

2011. aug. 10. 07:42
 7/14 A kérdező kommentje:

ő magának sem csinál sok programot, csak néha elmegy sörözni meg játszani haverokkal, vagy közösen megyünk el velük, attól is függ h egy műszakban vagyunk e vagy sem, munka előtt nem sörözhet, és akit ritkán lát azzal néha had találkozzon, főleg azért mert ő szokta megjavítani a haverjai munkatársai számítógépét, de nagyon ritka h találkozik egy ismerősével, h megbeszélik, meg mindig mondja h hova megy, vagy h nem baj e ha elmegy, de legtöbbször velem van, vagy otthon van


meg mondta h nem az a fontos h kivel voltunk előszőr vagy régen, hanem hogy kivel utonjára és hogy mi sokkal tovább együtt leszünk, vagy örökre

2011. aug. 10. 07:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Princess:

Akkor meg mit parázol? Most válaszoltál a saját kérdésedre....nem lesz itt semmi probléma! :)

2011. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen, azóta sokat beszéltünk, meg sírtam is, és veszekedtünk is, szal megnyugodtam, jobb hogy tudom h mi miért van, volt
2011. aug. 10. 08:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes a felfogásod. Az a lényeg, ohgy jelenleg kivel van az ember. Túl bonyolult a dolog, sok mindentől függ. Inkább éld az életedet a sírás, zsarolás helyett.
2011. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!