Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok, hogy Olivér...

Mit szóltok, hogy Olivér esett ki? (VV.4)

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele,hogy Bécit is szerettem,de Olit imádtam.Az egyik alap karaktere volt a villának.Most kicsit úgy érzem,hogy nélküle semmi sem fog majd történni. Na és ugye mindenki azt mondta,hogy milyen szoros lesz majd ez a párbaj meg stb. erre 39:61-re (?) győzött a Béci... Hát én nem tudom.Szeretem,mint karaktert,de annak nagyon nem örülnék ha ő nyerné meg. Elég kettős érzelmek vannak most bennem :D Ti mit gondoltok?
2011. febr. 13. 12:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
55%
Kerülget a sírás...:-( nincs is már kedvem nézni ezek után!Oli nélkül nem lesz olyan, mint azelőtt:-((((
2011. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Szerintem Béci annak köszöntheti ezt a fölényes győzelmet,hogy sok sztár kampányolt érte.Én is tapasztaltam,hogy több közösségi portálra kiírták eggyes sztár "hölgyek",hogy "szavazzatok Bécire stbstb..." Már csak ezért is győzött szerintem. Oli kavarta-keverte bent a dolgokat,és senki ne mondja,hogy nem volt jobb úgy a műsor.AZ egész napos punnyadást se nézhetjük azért! :))))
2011. febr. 13. 12:25
 3/41 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sajnálom Olivért,ő csinálta a műsort,nélküle unalmas lesz.Ha Béci esett volna ki az fel sem tűnt volna,hisz nem csinált semmit azon kívül,hogy arcoskodott meg szorgoskodott.Oli egy nagyon meghatározó karakter volt még nem kellett volna kiesni:(
2011. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
20%
örülök
2011. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
63%

Kiborultam én is.

Egyszerűen szinte biztos voltam, hogy Oli megy vissza, nem akartam elhinni, hogy nem.

De csoda, hogy nem szakadt be a villában a plafon, mikor Olivér mondta a Bécinek, hogy nem bírja ezt a túl becsületes, túl tisztességes viselkedését, erre az meg megszólal, hogy Ő magát adja, és kint is ilyen életet él...

2011. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
67%
remélem az alekoszt kiszavazzák, ő meg kihívja a bécit. ellene nem nyerhet a béci, az tuti. az egyetlen poén karakter aki bennmaradt alekosz, ha ő is kiesne akkor sz*rt sem érne az egész
2011. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
29%
Sajnálom Olit,de ő hivta ki Bécit.Én Bécinek drukkoltam annak ellenére h szerintem is Oli jó hangulatot csinált,viszont sokszor kiábrnitó volt a viselkedése,szerintem avval h Anikoval alakulgatott valami és utána kiborult hogy nem e lépte túl a határokat teljesen megváltozott Olviér,szóval ne tudott a játékra koncentrálni és nem érzete jól magát odabent,szóval inkább a drága Anikonak köszöhjető h kiesett.(Amúgy nevetséges nő,mert elöször Béci kelett volna neki aztán Király L. most meg Olivér).Látszott a párbajon h Oli nem akar így visszamenni hogy látja h a barátnöje kész van.
2011. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igen igen.Olin tényleg látszott,hogymár nem olyan biztos önmagában sem,és már nem is akart annyira vissza menni. Béci egoizmusa viszont kicsit már már irritált.Mert oké,hogy bízik magában ,de ez a "kicsinállak olivér hahaha...." már nagyon nem volt szimpi. Anikónak meg szerintem csak egy pasi kell mindegy h ki,csak legyen valaki.:D Alek megint nagy arc,bár azért félteném,mert nem biztos,hogy ő menne vissza.Gondoljatok csak bele,Olira is midnenki azt mondta,h kint hagyja Bécit,meg,hogy milyen szoros lesz majd az állás erre meg ?! na és az is igaz,hogy teljesen mások az életben,mint a villában.Gigi is játsza a szende szűzet a villában,holott kint meg...Na mindegy.
2011. febr. 13. 12:38
 9/41 anonim ***** válasza:
39%
örültem
2011. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
43%
Olivér kiesett,és ezt magának köszönheti,kihívott egy nálánál erősebbet és alul maradt,szeretik bent bécit és béci jól mondta a párbajon olivér műsora abból állt hogy másokkal kib.szott,néha még barátaival is,ez az ember egy agresszív sunyi kétszínű paraszt volt aki megérdemelten hagyta el a villát,lehet itt arról beszélni hogy bunda meg kampány de ha jobban belegondoltok a viselkedésébe amit tett akkor belátjátok hogy miért is ment ő ki és nem béci. Anno alig verte meg a szürke kristófot mit várt hogy majd a bécit megveri? ez a karakter csak bentről tűnt olyan erősnek... szánalmas viselkedésével szerintem csak ellenségeket szerzett,és úgy látom alekoszt sem nagyon törte össze a kimenetele,béci egy őszinte személy,győzött a jobb,olivér meg mehet magyarázkodni. Ha visszament volna csak több fájdalmat okozott volna a szeretteinek,egyszer azt mondja én kiesni megyek aztán megint jól van,eljátsza a lelki stresszet holott ő már sejtette hogy az lesz a büntetése hogy önmagát gyötri... szánalmas!!! alekosz béci és szandika 3as lesz a végén szandika lesz a 3. és alekosz nyeri... pá
2011. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!