Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Cristofelt szavazták ki? Szerinted vissza fogják juttatni a villába őt a facebook lájkolók? Lájk, ha igen!

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert nem lenne fair sem a még bent lévő játékosokkal, sem a párbajon szavazókkal szemben. Tanuljatok meg veszíteni.
2011. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
olvasd el a hireket,vissza játékosként biztos nem megy.mert nem lenne fair a többi jatekossal szemben.meg elég primitiven viselkedett,már elnézést.
2011. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Jó helyen van kinn. Egy jellemtelen senki.
2011. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Örülök, hogy kiesett. Akkora f*sz, hogy be se engedtem volna, de ez most mindegy. Olyan szinten lenézte a többit, Kingáról is hogy beszélt a csicskás ajánlólevélben, hiába szánta poénnak, nem volt vicces, sőt. Oké, hogy ezekkel magát minősítette, de akkor is zavaró volt. Meg, hogy valaki nem pont ugyanazt gondolta, mint ő, rögtön ordibált és nekem senki ne beszéljen a kubai temperamentumról, mert ez nem mentség. Egyszerűen egy hülye f*sz, aki nem képes elfogadni, ha nem neki van igaza.

16/L

2011. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Egy primitív, buta ember. Nem tud normálisan beszélni, azt se tudja mit jelentenek a szavak. A férfi nem szégyene.
2011. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
jól tették.. nem azért ,de te kinek adnál oda 12 millió forintot, egy retardált páva nyomoréknak, aki k*va szegény de azért a zara meg bershka cuccokra van pénz, átb*ssza a veronikát a műsorba mert elég egyértelmű h taktikából közeledett hozzá, vagy egy normális, rendes gyereknek aki fair? és így is a sok eszes kivitte őt, gondolhatták volna hogy ez a viselkedés a normális embereknek nem szimpatikus és azért is visszajuttatják...cristofelke meg maradjon kint a "jó megjelenésével" nyomorék
2011. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az összes valaha volt és mostani villalakó NAGY SENKIK GYÜLEKEZETE. Ez az igazság akkor is ha fáj nektek kedves unatkozó VV-néző tinik, háziasszonyok, stb. akik abban lelitek örömötöket hogy másokat bálványoztok, olyanokat akik az ismertségért ugyanannyit tettek le az asztalra mint ti. Semmit.
2011. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni a kérdéshez, de azt mindenképpen le akartam írni, hogy én egyetlen részét nem láttam, szándékosan bojkottálom az efféle tömegbutító mű-sorokat. Ami meg -amellett, hogy dühít- még el is szomorít, hogy erre van kereslet....
2011. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Én azt nem értem, hogy mi találnak ebben egyesek szórakoztatónak? Semmi érő emberek döglenek egy luxusvillában...És képek azért pénzt áldozni/ facebook-on flamelni, görcsölni, hogy a "Cristofel" bennmaradjon, aki az emberiség szégyene és lósz@rt sem tett le még az asztalra.
2011. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*képesek
2011. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!