Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mióta beszélnek "rendesen" a...

Mióta beszélnek "rendesen" a South Parkban?

Figyelt kérdés
Ritkán nézem, de a korábbi évadokból úgy rémlik, hogy kérdezve beszéltek volna. (a paródiában legalábbis így van East Park) De mostanában már rendesen beszélnek. És Kenny sem hal meg minden részben...
2011. febr. 13. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezve beszélnek :O? magyarázd meg nekem légyszi mit értesz kérdezve beszélés alatt :D nem hiszem, hogy beszéltek volna, úgy, hogy mindig kérdeztek :D
2011. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én sem igazán értem... régen néztem ugyan South park-ot, de nem rémlik, hogy kérdezve beszéltek volna folyton.
2011. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Régi részeket nem láttam (első évadok), csak a paródiát, ami meg ugyebár az eredeti utánzata.

Most, hogy jobban megnézem, hogy nem a kijelentőmondatok kérdőmondatok, hanem a hangsúlyozás olyan érdekes.

http://www.youtube.com/watch?v=FNJVa6StpfU&feature=related


Valahogy mostanában nem érzem, hogy ilyen legyen a beszédstílusuk.

2011. febr. 13. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
A SP-ban soha nem beszéltek így. Nem értem miért hozol fel egy South Parkkal kapcsolatos kérdésre példaként egy másik sorozatot. gz
2011. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs, de ez egy SP-klón. Én azt hittem, hogy a SP-ból vették ezt a beszédstílust.
2011. febr. 14. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!