Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olivér kiesése szétzilálhatja...

Olivér kiesése szétzilálhatja ezt a labilis helyzetet, es adhéziós hatással lehet saját csapatára, míg az ellenfelüket kohézionálja?

Figyelt kérdés

Most hogy kiesett Olivér papa, máris egymásnakugranak a két nagy tábor tagjai ezért jobb összetartás figyelhető meg a másik tábor között. Nem lehetséges, hogy Alekosz kevéssé lesz képes összetartani a hisztis Szandikát és a változó Évát ? Okozhata ez a Olivér csapat felbomlását és a végső gyöztes kikerűlhet-e a Béci csordából?


Meg kell, hogy mondjam számomra ellenszenvesek a Béciék, ellenben féltem az Olivéréket.


2011. febr. 15. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ki a fenék ezek, de szétültetném mindet és kizavarnám az erdőből!
2011. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
nekem csak 1 kérdésem van , ha villogsz ilyen szavakkal mint kohézió akkor hogyhogy ezt a szenny műsort nézed?
2011. febr. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ez akopaliptikus!
2011. febr. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 iDev ***** válasza:
44%
Ezen ne agyalj, ezután is minden úgy fog történni, ahogy a csatorna megszabja a szereplőknek.
2011. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Helyesen: apokaliptikus! :-)

És ez a kohézionálja... Ezen majdnem összecsináltam magam...

Valami baj van az olyan szavakkal, mint pl. hogy összetartja???

Anyám...

Tényleg jó, hogy nézed a műsort, te még tudsz tőle fejlődni.

Csak szólok, hogy annál nincs nevetségesebb, mikor valaki a külföldi szavakat (melyeknek tökéletes, egyszerű magyar megfelelőjük van) erőltetve használja, helytelenül használja, stb.

De majd rájössz. Ettől nem kitűnsz, hanem köznevetség tárgya leszel, csak nem a képedbe, hanem a hátad mögött nevetnek ki.

2011. febr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alekosz vagy Éva ettől még mindig ugyan ugy bírják egymást vagy Szandikát ezért nem fog ez teljesen felbomlani

Engem nem zavar amit Béciék művelnek mert felnyílik a nézők szeme hogy milyen emberek ezek és kiszavazzák őket

2011. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem feküdj vissza és kelj fel újra.

amiben egyetértek, hogy Béci ellenszenves. most marha büszkék magukra akik visszaszavazták.

2011. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!