Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha ferfi vagy, szeretnel az...

Ha ferfi vagy, szeretnel az Eva baratja lenni?

Figyelt kérdés
Lanyoknak is szol"ha ferfi lennel"?
2011. febr. 17. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
nem én ilyen idegbeteg ,alkoholista nővel nem lennék ,semmi pénzért
2011. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
igen, én csípem a stílusát, néha kicsit túl lő a célon de alapjában véve jó:D
2011. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen hárpiával? Addig még elmegy, míg a szerelem szelidíti, de mi lesz azután? Meg egyébként is, anyagilag is komoly megterhelés egy ilyen szeszkazánnal egy háztartásban élni.
2011. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem rajongok az ilyen domináns nagyszájú nőkért (én is elég csöndes vagyok), de Éva még ezek között is a legrosszabb kategóriába tartozik, úgyhogy biztos nem. Még külsőre se valami "hú de jó", úgyhogy nem tudom miért van elszállva magától...
2011. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Teste nem tetszik. Viselkedése elviselhetetlen (ha iszik), ha nem iszik akkor talán-talán, de nem kellene ilyen barátnő... Bár ha azt kérdezted volna h Gigi vagy Éva kellene barátnőnek, akkor inkább Évát mondtam volna, mert igaz h Giginek a teste jobb de ki nem állhatom :D
2011. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert:

1. baromi mocskos a szája.

2. piál, nem kicsit.

3. erős bagós.

4. kötözködős, hisztizős liba.

5. valami oknál fogva azt hiszi, ő a legszebb, legokosabb a

villában.

2011. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert bár első látásra baromi jól néz ki, már többször kiderült, hogy milyen ápolatlan, a tisztálkodás és a fürdés nem az erőssége. Ezen kívül borzalmas a természete, idegbeteg, alkoholista gyárkémény, aki lenéz másokat, és még gusztustalanul is viselkedik más emberekkel, az együttélés szabályairól fogalma sincs. Már külsőre se tartom olyan jó nőnek, mert a ckm fotozáson levetkőzve látszott, hogy egyáltalán nincs jó alakja, és akkor mutatták smink nélkül is, hát az borzalmas volt.
2011. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Persze, mert baromi szexi és jól néz ki, laza és a tegnapi megnyílvánulása is nagyon tetszett! JÓ a dumája is, tehát természetesen IGEN!!!
2011. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan lennék mint Alekosz, akkor igen. De amúgy b*sznám...



...fejbe lapáttal

2011. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!