Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy fiú haverod bevallaná...

Ha egy fiú haverod bevallaná neked, hogy régóta szerelemes beléd (tehát meleg), de te nem vagy az, viszont szeretnél a barátja maradni, az rossz lenne a haverodnak?

Figyelt kérdés
Az fájna neki?
2010. júl. 14. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

kinek nem fáj ha visszautasítják??

amúgy meg megkell értenie h te nem vagy az...

2010. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, de ha utána barátok maradunk és én megkeresem őt az neki így rossz lenne?
2010. júl. 14. 19:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos rossz lenne neki..de hát ez van...
2010. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj ha igazán jóban vagytok, akkor ezek után is jóba tudtok maradni.
2010. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De azért mégis csak rosszul esne neki, hogy a szerelmével megy mondjuk bárba, és nem ölelheti meg meg ilyenek?
2010. júl. 14. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

biztos rosszul esik neki, de idővel 'megbékél'.

viszont neked nem lesz fura?

2010. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem a barát az barát marad ilyenkor is. Csak hát nem akarom, hogy rossz legyen neki.
2010. júl. 14. 19:19
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Eleinte biztos rossz lesz neki, lehet h zavarban lesz majd vagy nem akar találkozni, de késöbb (vagy elöbb ha talál valakit) akkor már minden marad a régibe.

a mi társaságunkba is volt egy ilyen eset (lány-fiú) és ott 1 hétig volt feszengés, utána már mintha mi se történt volna.

2010. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De annyira más. Én is hibás vagyok benne. Én kíváncsi voltam...és hát megtörtént a dolog. Akkor mondta el, hogy mit érez irántam és hogy ő meleg.

Én mondtam neki, hogy én hetero vagyok, sajnálom. De azóta olyan fura, mindég csak arról beszél, hogy milyen jó volt stb. és ha vagyok egy lánnyal féltékeny, meg hívogat egész nap, ha meg nem veszem fel küld egy rakás sms-t. De ő a legjobb barátom és nem akarom elveszíteni, de így nehéz, hogy folton "zaklat"

2010. júl. 14. 19:48
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
mért akarnád ,hogy a barátod aradjon ? lödd le .. velem is volt egy hasonló na én elküldtem a jó édes.
2010. júl. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!