Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz kiosztotta a birka...

Alekosz kiosztotta a birka bandát, de laci volt a legnagyobb :D nem?

Figyelt kérdés
elvonult alekosz meg az indulatok egyből előjött a féreg okoskodni,meg köpködni alekoszt
2011. febr. 18. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
szennyműsor
2011. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
És még ö mondja hogy majd tuti Alekoszt hívja ki ha rákerülnek a jelek.Avval aláírná a villabeli kimenetelét...mert kint maradna.
2011. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Hát láttátok a Béci arcát? Köpni-nyelni nem tudott, mikor Alek elmondta az igazságokat.

A Jerzsy meg olyan béna istenem:D az egy igazi őstulok. De a műsor végén azért látszott kicsit a Bécin, hogy visszavett...hatottak rá a nagy szavak. Bár én szeretném, ha még ilyen beképzelt lenne továbbra is, mert akkor mindenki utálni fogja és hamar kikerülne.

2011. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ma 20:57 áh de szívemből szóltál
2011. febr. 18. 21:07
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Én Laci nagyon utálom. Hogy jön mindig hogy ő húú de kemény ember, húú de agyonveri. Tiszta agresszzív idegbeteg. És még Évát idegbetegzik le. Xd
2011. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Ezzel kapcsolatban Laciról én is ki akartam írni kérdést


Szerintem egyre jobban nevetségessé teszi magát, nagyot mondani azt tud de mást nem.

Meg ha Alekosz szólt volna neki akkor össze törte volna vagy mit mondott, hol van akkor az önfegyelem amit a harcművészetből tanult?

Most ha bárki szól neki nem tudja magát vissza fogni és össze veri?


És megint jött azzal hogy 4 nap alatt kikészíti Alekoszt idegileg.

Láttuk milyen jól végződött a pszichoterror mikor Zsófikát védték, kiakadt azon hogy Alekoszék hogy szelik a kenyeret.


Szóval nálam Laci napról napra lejjebb süllyed, neki is csak akkor nagy a szája mikor elvonul Béciékkel.

2011. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Alekosz egy nagy marha!Neki miert nem volt nagy szaja amig bennt volt Oliver?Csak kullogott utana mint egy szolga es nyalt neki.Egyebkent egy csomo marhasagot hordott ossze ,es a tobbiek azert nem reagaltak,valaszoltak mert mindegyiket meglepte hogy ekkora szajat nyitott,alig lehetett kovetni a dumajat,ez jellemzo ra .Osszefuggestelenul hord ossze mindent.PFUJJ REMELEM KIESIK.
2011. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Azért nem volt eddig nagy szája, mert alapjában véve nem balhés ember, de korábban nem is volt ilyen elnyomás a villában. Hát neki is elege lehet egyszer. Akkor is csak kötöszködni akart megint Béci a tükörrel, aztán jól megkapta. Igen, pár hülyeséget Alek is összehordott, de legalább az igazságot is kimondta. Rájuk fért.

Laci meg...annyira sötét az is. Állandóan ezzel az idegigeleg kikészítés dologgal jön, annyira szánalmas. Meg hogy ő nekiment volna. Persze, csak ennyit tud, egyből az ököl, ennyire buta, hogy szavakkal nem is tudna visszavágni? Büszke lehet magára.

2011. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Most néztem meg az rtlmost.hu-n.

Hát gyerekek...

ALEKOSZT AVASSÁK SZENTÉ VAGY ISTENNÉ!!! :D:D:D

HAJRÁ ALEK!HAJRÁ ALEK! HAJRÁ ALEK!!!

Csíra a többi odabent....HAJRÁ ALEK!!! :D:D:D

2011. febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
tegnap 22:56 azért nm tudtak válaszolni mert akkora oltást kaptak hogy megállt az ütő bennük :D mellesleg csak ilyen béci féle gyengeelméjű nem érti csak amit alekosz mond,szerintem hiba nincs benne amit mond,szóról szóra mindendt értünk
2011. febr. 19. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!