Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem érzitek, azt hogy Laci,...

Nem érzitek, azt hogy Laci, Gigi, Béci, Jerzys csapat ma csak csapatba volt képes visszaszólni Alekosznak, Alekosz pedig egyedül is képes volt őket felbosszantani!?

Figyelt kérdés
Azért az is érdekes, hogy ők rögtön a verekedéssel jönnek. Remélem, holnap Alek megy és viszi Lacit, mert a Laci egy labilis háborús veterán.
2011. febr. 18. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem Laci a kedvencem a VV-ben. Sokkal nyugodtabb, intelligensebb a többieknél.
2011. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Alek király, laci béci gigi jerzy pedig ratyi.
2011. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

A kérdésre egyértelműen igen a válasz. Több szót nem érdemel.

Viszont a holnapi kiválasztást illetően én is hasonlókban reménykedem. Az Alekoszt kéne kiválasztani, és neki kéne vinnie vagy Lacit vagy Jerzy-t. Mindkettőt kint is hagyná. Laci jobb lenne abból a szempontból, hogy őt bent valamiért erős karakternek gondolják.


Sajnos viszontn em így lesz szerintem, mert Évát fogják kiválasztani. Aki meg kinthagyja majd Gigit. Az sem egy rossz opció.

2011. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj hogy Alek régebben mondta hogy ő nem akarja Lacit párbajra vinni, mert bírja. Bár ez azért már régen volt, örülnék ha Laci kimenne mert nagyon idegbeteg.


Igazából nem is nagyon voltak képesek még csapatban sem visszaszólni Alekosznak, csak utána kibeszélték, meg húú de leütném. Szánalmas, hogy mindig azzl jönnek hog ymajd odakint jól megrendezik (Laci már nem először mond ilyet)

2011. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Laci nyugodt? :'D

Már kábé az első hóbnap óta olyan elfolytott agresszió van benne, hogy komolyan féltem a többi lakót. Persze az egész élete harcból állt. Jól mondta a kérdező: labilis.

2011. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

ma 21:33

a nagy büdös francokat nyugodt! nem fogom elfelejteni mikor ott mondogatta, hogy: 'kigyilkoljuk az összeset, ha háború van legyen háború és tépjük szét őket'. annyira nyugodt mint egy időzített bomba.

2011. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Volt egy részben, hogy Alekosz biztos, hogy Lacit vinné ki mert kelti a feszültséget a másik csapatban, hogy mindig a háborúval jön. De szerintem Alekoszon kívül Éva lesz a kiválasztott, aki szerintem Jerzyt viszi, de olyan buta, hogy azt hiszi van esélye...
2011. febr. 18. 21:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Valahogy egy hullámhosszon vagyok az idős emberekkel, ezért tegyük fel, hogyha egy idős, bölcs ember is bekerült volna a VV-be, akkor rá szavaznék, de az idősek okosabbak annál, hogy "pályázzanak" egy ilyen "alja népe" műsorba. Egyébként Laci a kedvencem közülük.
2011. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nekem Laci valami elképesztő ellenszenvet váltott ki, mióta ezt mondta: Mindent megteszünk, hogy tönkremenjetek, ha nem itt, majd kinnt megkapjátok tőlünk.

Mondom Úristen, mi az, hogy kinnt? Szerintem klinikai eset, de komolyan!

2011. febr. 18. 21:40
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Lacival az a gebasz, hogy kora ellenére még a Szandika is bölcsebb nála. (Nem, ez cseppet sem túlzás, meg vicc.)
2011. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!