Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az Éden Hotel című műsornak...

Mi az Éden Hotel című műsornak a lényege? Párban kell jelentkezni vagy egyedül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyedül kell, a párok majd a jelentkezőkből (akik végül is bekerültek a játékba) alakulnak ki. :)
2011. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lényege, hogy megnyerd a pénzt :)
2011. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmm..kár..de azért köszönöm a választ!:)
2011. jún. 8. 13:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah,azt gondoltam,hogy a nyeremény a lényege:P arra gondoltam hogy hogyan zajlik az egész,bemész,valakivel összejössz bent,és akkor ha kitartotok egymás mellett a játék végéig,akkor ti nyeritek a fődíjat,jól értelmezem akkor?:)
2011. jún. 8. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyasmi. Csak közben végig megy a sz*rkavarás és az átb@szás.
2011. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert ugye, az "ÈDEN HOTELBEN, BÀRMI MEGTÖRTÈNHET..." :)
2011. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*ha kitartotok egymás mellett a játék végéig,akkor ti nyeritek a fődíjat


Nem nézted az előző sorozatot? A vörös hajú csaj is kitartott a pasi mellett, együtt jutottak a fődíjig, aztán a pasi átb*ta a csajt, és egyedül vitte a pénzt.

Itt elolvashatod:

[link]

A labdás résznél van a lényeg.

2011. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem semmi basszus..köszi a linket.Amúgy eddig még nem néztem végig egy részt sem,meg nem is tudtam hogyan van az egész,csak egy-két részletet,meg láttam,hogy lehet jelentkezni,aztán arra gondoltam,hogy jelentkeznék a párommal,de szerintem így akkor nem,mert annak nem sok esélye szerintem,hogy külön-külön bekerüljünk,nem!?
2011. jún. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!