Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való világ. Nem túl nagy...

Való világ. Nem túl nagy kivételezés, hogy Olivérnek egy nagy szabályszegés miatt az volt a büntetése, hogy várnia kellett a büntetésre, most pedig Gigi (egy hét után) egy egész hétre szóló büntetést kap?

Figyelt kérdés
Mert persze a "nézők szavazhattak", de csak három lehetséges közül, mind egy hétre szólt. És nem is volt olyan nagy kihágás, amit csinált, mint az Olivéré, hogy elmondta, hogy Bécit vinné ki. Nem szeretem Gigit, sőt, de ez már túlzás, hogy mit csinálnak. Persze tudom, hogy megrendezett, kamu, stb, de ebbe nem gondol bele az rtl, hogy a nézők látják, hogy a fejesek hogy babusgatták az Olivérkéjüket?
2011. febr. 20. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Olivérnek az jóval nagyobb büntetés volt mintha bármi mást kapott volna, mert így bizonytalanságban tartották és ő azt gondolta hogy az Enikővel kapcsolatos lesz a büntetés és ezen emésztette magát napokig.

Gigit meg nem sajnálom, nagyon nem bírom.

2011. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is rühellem a Gigit... De ő is egy hét múlva kapta meg... Az Olivérnek meg mondták, hogy még bent kapja meg a büntetést, nem a párbajon.
2011. febr. 20. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Jó csak egész mások a körülmények, nem írom le, láthattad te is hogy mi volt Olivérrel azokban a napokban az Anikó és Enikő miatt, meg azt is hogy végülis miylen hatással volt rá szóval így beváltotta a hatását meg lett büntetve keményen.

Gigi meg szép nyugisan várhatta a büntetést, kisebb is volt a súlya annak amit elkövetett, nyilván nem viselte meg az az idő amíg nem tudta h mi a bünti.

2011. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem Olivérnek elég nagy bűntetés volt az. Most tök mindegy, hogy Giginek 1 hét után adták, és 1 hétig tart, Olinak meg csak 3 napig tartott, akkor is durvább volt, mert ez is hozzájárult, hogy úgy kikészült idegileg. Azon emésztette magát egész nap, hogy vajon mi lesz a bűntetése.
2011. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Tény hogy nagyobb bűntetésnek tűnik Gigié, de Olivéré mégis nagyobb volt, hiszen láttad milyen idegbeteg volt? Amúgy meg nem is olyan nagy bünti ez. Simán elmutogatják egymásnak hogy mit akarnak. Mellesleg már meg is szegte tegnap a vetélkedő közben.
2011. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Persze, egyáltalán nem nagy bűntetés. Béci beszélhet hozzá, ő meg mutogat. Bár a vetélkedő alatt tényleg megszegte, de hát vissza kellett tartania,szóval ez szerintem nem gáz. Olivéré sokkal nagyobbat ütött.
2011. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Olivér tudta hogy ez lesz a bűntetése,csak megjátszotta magát,én már 2 nap után megmondtam barátnőmnek hogy az lesz a bünti hogy idegeskedik rajta mi lesz és a végén meg közlik hogy lejárt... szánalmas volt! olivér tudta jól hogy őt ezzel fogják meg!!!
2011. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!